reklama

Alcatel nasadí Windows 10 do nového Idol 4 Pro

Alcatel nasadí Windows 10 do nového Idol 4 Pro
2016-03-22T17:20:24+01:00
• 21. 3. 2016
1

Operační systém Windows 10 má nakročeno do dalšího nadějného telefonu, se kterým tentokrát počítají plány u společnosti Alcatel. Připravované zařízení by mělo údajně vycházet ze současně dostupného modelu Idol 4s a v konečném výsledku ponese název Idol 4 Pro. Čínský výrobce doposud neprozradil příliš mnoho informací. Nicméně grafický benchmark GFX Bench odhalil možné specifikace. Ty tak doplňují již dříve uniklé obrázky.

Alcatel-Idol-Pro

V čele zaujme místo 6palcový displej s rozlišením 1 080 x 1 920 pixelů. Hardwarovou část zastoupí čtyřjádrový procesor Snapdragon 820 od Qualcommu po boku grafického čipu Adreno 530. I když u paměti RAM je udána kapacita 2 GB, tak rozhodně nelze vyloučit velikost 3 nebo 4 GB. Uživatelským datům bude patřit 64GB úložiště. Vpředu nebude chybět 9megapixelová kamerka na oblíbené selfie snímky.

Zadní část zabere 20megapixelový fotoaparát a minimálně jedna přisvětlovací LED dioda. Jak bylo zmíněno už v úvodu, tak operační systém zajistí Microsoft s Windowsem 10. Předchozí úniky dodávají podporu funkce Continuum. K telefonu přes Display Dock tedy připojíte monitor, klávesnici a myš pro plnohodnotnější práci. Prodejní cena ani dostupnost zařízení není zatím známa. Ve Spojených státech se má postarat o distribuci operátor T-Mobile.

GFX Bench Idol 4 Pro

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Aleš Fáber

21. 3. 2016, 14:24
Android aplikace

To je perfektné ale z vlastnej skúsenosti by som si Alcatel už nikdy nekúpil.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim