reklama

Gmail 6.0 – aktualizace přináší formátování textu a reakce APK

Gmail 6.0 – aktualizace přináší formátování textu a reakce [APK]
2016-02-25T07:05:36+01:00
• 25. 2. 2016

Google se opět „pochlapil“ a vydal aktualizaci na jednu z jeho uživateli nejoblíbenějších aplikací v Obchodu Play. Ano, jedná se o aplikaci Gmail, která se nyní vyšplhala na verzi 6.0. A jak už bývá zvykem, přichází i s „novými“ funkcemi, které jistě potěší každého uživatele. Z nadpisu již určitě poznáváte, o čem dnes bude řeč a snímek níže vás v tom může jen ujistit.

nexus2cee_gmail6

Aktualizace s sebou přináší rychlé formátování textu, jak je tomu u desktopové verze. Stačí označit text, kliknout na tlačítko a získáte text kurzívou, tučný či podtržený. Pro uživatele jen pak navíc připravena funkce změna barvy textu či pozadí textu. Za sebe mohu říci, že tyto funkce mi v mobilní verzi chyběly.

Co se týká druhé funkce „reakce“, zde si jistě uživatelé aplikace Inbox by Google všimnou, že připomínky – oznamovací boxy chcete-li – vypadají velmi podobně v obou aplikacích. Navíc zde máme možnost přímo reagovat v případě, kdy od nás je tato činnost žádána. Prosté ano, ne nebo možná je pak žádoucí a nemusíte se zbytečně obtěžovat psát zpět odesílateli zprávu. Stačí kliknout a požadovaná reakce je na světě.

Novou verzi aplikace Gmail můžete stáhnout ze serveru APKMirror – instalujte na vlastní riziko.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim