reklama

Nejlepší hry a aplikace podle Googlu + 50% sleva na hudbu

Nejlepší hry a aplikace podle Googlu + 50% sleva na hudbu
2015-12-04T15:27:22+02:00
• 4. 12. 2015

Blíží se konec roku a mnohé společnosti budou rekapitulovat nejen své úspěchy. Vše začíná Google výčty nejlepších aplikací a her za rok 2015. Výběry jsou nazvány jako „Letošní síně slávy“, přičemž se liší pro každou zemi. Tudíž u nás najdete jiný výběr než třeba pro USA.

Nejlepší aplikace za rok 2015 – top 10

unnamed (7)

Zbytek najdete ve speciální sekci v Obchodě Play.

Nejlepší hry za rok 2015 – top 10

unnamed (6)

Zbytek najdete ve speciální sekci v Obchodě Play.

Bonus na závěr

Při pátrání po české kolekci nejlepší her a aplikací jsem narazil na zajímavou slevu v rámci sekce Hudba. Přímo mi byla nabídnuta 50% sleva na nákup jakékoliv hudby.

Screenshot_43

Po omezenou dobu nabízíme 50% slevu na libovolné album. Vyberte si z tisíců titulů na Google Play a využijte tuto nabídku do 14. prosince 2015. Nabídku mohou využít pouze uživatelé, kterým se zobrazila v účtu Google Play. Sleva bude započtena při placení. Nabídku lze využít pouze na Google Play prostřednictvím účtu Google v kompatibilním zařízení připojeném k internetu. Každý uživatel může nabídku využít jen jednou. Pouze pro starší 13 let. Platí v České republice, Norsku, na Novém Zélandu, Irská republika, Rumunsko, a Polsku. Nepřenosné. Nelze směnit za hotovost. Nelze použít v kombinaci s jinými nabídkami a slevami.

Screenshot_44

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim