reklama

HTC One E9 a One E9+ dostávají aktualizaci týkající se bezpečnosti

HTC One E9 a One E9+ dostávají aktualizaci týkající se bezpečnosti
2015-12-30T18:10:46+02:00
• 30. 12. 2015

Čas od času se objeví nová hrozba pro zařízení s Androidem a Google se na ně snaží bleskurychle reagovat. Bohužel výrobci nejsou vždy sto chyby opravit, respektive včas vydat aktualizace. Nicméně nyní dostávají One E9 a One E9+ od HTC bezpečnostní aktualizaci, což je pro jejich majitele jistě dobrá zpráva.

security-update-one-e9

HTC však nyní pracuje velmi rychle a stíhají doslova laicky látat jednu díru za druhou a snaží se pro své uživatele dosáhnout bezpečnějšího prostředí. Proto majitelé telefonů One E9 a One E9+ dostávají aktualizace častěji, než jiná zařízení. Jako první se samozřejmě dočkají na asijském, respektive tchajvanském, trhu. Následně se, jako obvykle, dočkají postupně všichni ostatní.

Nový firmware by měl mít velikost 360 MB a obsahuje všechny nové opravy a zabezpečuje nalezené chyby. Též se zlepšila výkonnost.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim