Oukitel spouští předprodej hodinek A29

Oukitel spouští předprodej hodinek A29
2015-11-10T11:45:58+02:00
• 10. 11. 2015
1

Nový přírůstek mezi chytré hodinky přináší společnost Oukitel, která skutečně na nic nečeká a rovnou spouští předprodej modelu s označením A29 za velmi přijatelnou cenu. Čínský výrobce do nich nasadil všechny důležité funkce včetně jednoho slotu pro SIM kartu. Po designové stránce určitě potěší kulatý ciferník vyrobený z odolného materiálu nebo kvalitní pásek z kůže. Hodinky bude možné párovat přes Bluetooth 4.0 s operačním systémem Android a jablečným iOS.

A29

Displej pod safírovým sklíčkem je založený na IPS technologii a zabírá 1,22 palce při rozlišení 240 x 206 pixelů. Výkon dodává procesor MT2505C od MediaTeku, 64MB paměť RAM po boku 128MB úložišti. Baterie o velikosti 320 mAh zvládá 4 hodiny hovorů, 150 hodin setrvání v pohotovostním režimu a do plného nabití jim stačí pouhé 2 hodinky. Po vložení microSIM karty lze provádět či přijímat hovory.

Předinstalovaný systém podporuje 14 světových jazyků, avšak jejich přesný seznam zatím neznáme. Mezi dalšími funkcemi čeká budík, stopky, časovač, možnost synchronizace kontaktů, nalezení připojeného telefonu, dálkové ovládání fotoaparátu, ovládání hudebního přehrávače, čtení různých upozornění, měření fitness aktivit, monitoring tepové frekvence, počítá ušlé kroky či spálené kalorie.

Nakonec předprodej začne 11. listopadu za cenu 69,99 dolarů (tj. cca 1 757 Kč) a volný prodej vypukne od 20. listopadu.

Zdroj: oukitel.cc

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Ondřej Stehlík

10. 11. 2015, 11:53

a na Android wear asi muzeme zapomenout, ze?

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat