reklama

Potvrzeno – iPhone 6s má 2 GB RAM

Potvrzeno – iPhone 6s má 2 GB RAM
2015-09-14T12:30:24+02:00
• 14. 9. 2015
2

Apple již tradičně při prezentaci nových produktů příliš nemluví o specifikacích a například specifikace ohledně procesoru či kapacitě operační paměti prostě nezmiňuje. Nebylo tomu jinak ani letos. Nyní se však z vývojářské sady dozvídáme, kolik operační paměti nové iPhony skutečně mají.

coy5glcw8aaso0i-jpg-large

Operační paměť iPhonu se tak po letech od iPhonu 5 z roku 2012 konečně zdvojnásobila z 1 GB na 2 GB. Přitom první telefon s 2 GB RAM se objevil již v roce 2012. Apple tak sice paměť navýšil, konkurence ale nabízí běžně 3 GB, či dokonce 4 GB. Na druhou stranu iPhony s vlastním operačním systémem iOS tolik paměti nepotřebují, díky prvotřídní optimalizaci.

Potvrzuje se nám také operační paměť iPadu Pro, která má opravdu hodnotu 4 GB. To je na Apple až příliš mnoho a na jeho systém také. Zde je ale nutno brát v potaz, že na tomto tabletu se očekává běh dvou aplikací vedle sebe a zároveň se od něho čeká profesionální funkce, jako je třeba editace fotek. Takže tuto hodnotu asi využije, a i kdyby ne, má aspoň slušnou zásobu do budoucnosti.

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Petr Hošek

14. 9. 2015, 19:31

No to jim to trvalo… Než to pochopili.

Tibor Doležel

14. 9. 2015, 15:25

super správa konečne výkon na iphonu či ipadu

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat