Ohlédnutí za Google I/O Extended 2015 komentář

Ohlédnutí za Google I/O Extended 2015 [komentář]
2015-05-29T12:01:38+02:00
• 29. 5. 2015

Celý rok jsme čekali, nyní se dočkali, avšak vše již pominulo. Pojďme se tedy ohlédnout za včerejším Google I/O Extended 2015. Konkrétně já jsem se účastnil v Praze na Smíchově, kde bylo připraveno 70 míst na sezení, 2 projektory, občerstvení, trika, nálepky, Cardboard, brožura o Obchodu Play (v anglickém jazyce) a krátký doprovodný program.

IMG_20150528_172545 IMG_20150528_172611 IMG_20150528_172909

Zprvu nás čekalo před hlavní místností uvítání v podobě ověření registrace. Naštěstí vše šlo jako po másle, tudíž poté, co jste nahlásili své jméno, velikost trika a přijali dárek v podobě malé placky a samolepky, jste si už vybírali místo na sezení. Samozřejmostí bylo občerstvení, na které jsem neslyšel ani jednu výtku. Po krátkém úvodu nám byl představen Honza Slavík, který měl predikovat představené novinky společností Google a rozproudit trochu krev, než začne oficiální stream.

_DSC5157 _DSC5152 _DSC5164

Abych potěšil milovníky jídla a povzbudil ty, co tento rok nebyli na Google I/O Extended, ukáži vám, jaké občerstvení bylo pro návštěvníky připraveno. Za sebe a dosti možná že i všechny ostatní, musím uznat, že organizátoři nezapomněli v tomto ohledu na nic.

_DSC5146 _DSC5147 _DSC5167

Krátká soutěž před začátkem. Zde se mohl účastnit naprosto každý a otázky byly poměrně dobře promyšleny. Až tedy na jednu, kde nebylo jasné, zda byla otázka mířena na Android nebo Google TV – i díky tomu jsem stihl odpovědět v čas. Pro mě osobně byla nejtěžší otázka – „Jak se jmenovaly všechny verze Androidu?“, zde jsem zapomněl na v3.0 (Honeycomb).

Za každou správnou odpověď byla udělena cena – Cardboard a brožura o Obchodu Play. Po ukončení tohoto bloku následovalo přesunutí většiny osazenstva k pultíku s občerstvením a kdo chtěl – nenašel se snad nikdo kdo ne – mohl si vzít jako cenu útěchy Cardboard a brožuru o Obchodu Play. Bylo jich připraveno dostatečné množství, aby se na každého dostalo.

_DSC5141 _DSC5158

Poté, co skončil stream, už následovala jen „after-pub“, kde probíhala diskuze mezi návštěvníky a organizátory. Závěrem bych tedy rád shrnul celou akci. Místo bylo vybráno dobře, tedy kousek od obchodního centra. Neobjevila se sebemenší chybička a jako vždy na nás čekaly dva projektory. Jeden hlavní, připravený pro stream a druhý, zobrazující Twitter wall k hastagu #io15prague.

Předpřipravený program stál zato a myslím si, že si ho všichni užili jak se sluší a patří. Soutěž povzbudila ducha, čekajíc mezitím na začátek streamu a novinky představené společností Google. Bohužel jsem se nemohl zdržet na after-pub, kde bych si vyslechl názory na celý stream. Těším se tedy na příští rok, jelikož oproti minulému ročníku, byl znát rozdíl a doufám, že organizátoři nepoleví ve své snaze nám zajistit co nejpříjemnější zážitky.

Google I/O 2015 – keynote [záznam]

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat