reklama

LG G Watch R druhé generace na prvních fotkách?

LG G Watch R druhé generace na prvních fotkách?
2015-01-08T07:20:17+01:00
• 8. 1. 2015
1

Aktualizováno 7. 1.

Nepředstavené chytré hodinky s kulatým displejem od LG nejsou vybaveny systémem Android Wear. Výrobce sáhl po Open WebOS, jenž vychází z původního WebOS, který byl použit na tabletech na smartphonech. Stále nejsou známé kompletní specifikace hodinek, ale již nyní se ví, že jsou vybaveny technologií NFC. S ní můžete odemknout i automobil, jak prezentovala automobilka Audi.

Původní článek 6. 1.

V tomto roce bychom se mělo dočkat nových generací chytrých hodinek. Například Sony uvedlo luxusnější verzi Smartwatch 3. Podobný krok asi učiní i společnost LG, která má na svém kontě již dva modely. Poslední z nich, LG G Watch R, v současnosti testujeme. Zřejmě se ale chystá další model, jenž bude působit elegantněji.

slack_for_ios_upload__1_.0

Bohužel nejsou dostupné jakékoliv informace o výbavě nebo softwaru u nového modelu hodinek od LG. Tento neznámý model byl zachycen redaktory webu The Verge na veletrhu CES 2015 v Las Vegas při tiskové konferenci společnosti Audi. Ta na neznámých hodinkách od LG prezentovala funkce spojené s ovládáním aut.

slack_for_ios_upload__2_.0.0 slack_for_ios_upload-20.0

Uvidíme, kdy se LG pochlubí poměrně zajímavými hodinkami. Možná se jedná jen o luxusnější verzi LG G Watch R, nebo nás čeká představení kompletně nového modelu.

Zdroje: theverge.com, theverge.com, androidcentral.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

fandim LG s tymto webOS, HP sa moze ist hanbit do kuta za to co s Palmom spravilo.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim