reklama

To nej z uplynulého týdne #51 – nebezpečný malware, vylepšování a soutěže

To nej z uplynulého týdne #51 – nebezpečný malware, vylepšování a soutěže
2014-12-28T15:28:59+02:00
• 21. 12. 2014

Malware s podporou vlády?

Začátkem týdne se objevila informace prostřednictvím Kasperky Labs, že objevil malware určený pro sledování vysoce postavených lidí. Na seznamu nejvíce zasažených zemí se objevila i Česká republika, dokonce v první pětici.

Poll-Malware-Main1

Novinky od Honor (Huawei)

Do portfólia nové značky Honor přibyla dvě nová zařízení. První z nich je smartphone s vysokými specifikacemi a zajímavými funkcemi – Honor 6 Plus. Druhou novinkou je tablet Honor T1, jehož výbava nepatří mezi nejvyšší. Hlavním lákadlem bude samotná cena.

s_a7e16aa1457a441185834ad6b5db3e98 (1)

Facebook vylepší nahrané fotografie

Majitelé iOS zařízení získávají novou funkci u aplikace Facebook. Jejím hlavním cílem je vylepšení pořízených snímků. Následně by se tato funkce měla dostat na Android.

auto-enhance

OnePlus a vlastní ROM

Mladý výrobce smartphonu oslavil své první narozeniny a při této příležitosti byla představena power banka. Navíc jsme se dozvěděl, že si výrobce připravuje vlastní ROM. Bohužel nemá ještě název, ten by měl vzejít z hlasování komunity.

Rom_Forum

Apple reaguje na stav v Rusku

Současná situace v Rusku zapříčinila, že Apple pozastavil prodej zařízení, což se týká smartphonů, tabletů, počítačů a všeho, co nabízí. Omezení nebylo vydáno plošně. Týká se jen online prodeje.

Apple Russia

ChatOn končí

Komunikační služba ChatOn od Samsungu bude z větší míry ukončena v první čtvrtině roku 2015. Jedinou zemí, kde bude nadále fungovat, je USA. Samsung nesdělil, proč došlo k tomuto rozhodnutí, avšak můžeme odhadovat, že hlavním důvodem je ošetření na výdajích.

delete

Návrat starší generace

BlackBerry se rozhodlo k návratu ke kořenům, aspoň v menší míře. Byl představen model Classic, který zaujme QWERTY klávesnicí a dotykovým displejem.

bbc1

Soutěže

Blížící se Vánoce je potřeba nějak okořenit. Z tohoto důvodu jsme si pro vás společně s firmou Lark připravili soutěž o tablet a deset power bank.

powerbank czeski

Kromě toho se můžete zapojit do unikátní soutěže, kterou pořádáme společně s FebioFestem. Stačí natočit krátký film a vyhrát zajímavé ceny. Jako bonus můžete připočítat, že vítězný krátký snímek bude promítán na filmovém festivalu.

01 (1)

APLIKACE A HRY – NOVINKY A AKTUALIZACE

Nepřehlédněte: To nej z uplynulého týdne #50 – ve víru aktualizací operačních systémů

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim