reklama

Poznáte všechna loga společností? Vyzkoušejte hru Logo Quiz

Poznáte všechna loga společností? Vyzkoušejte hru Logo Quiz
2014-12-07T12:57:28+02:00
• 5. 12. 2014

Myslíte si, že jste znalci v oboru značek a poznávání jejich log a ikon? Pak byste měli vyzkoušet populární hru, která je zaměřená přesně tímto směrem.

unnamed_result

Logo Quiz nabízí všem hráčům hádanky v podobě různých obrázkových log, dle kterých musíte uhodnout přesný název společnosti, která jej používá. Ve hře nalezneme 15 úrovní, které se od sebe liší obtížností. Ve vyšších úrovních se nacházejí již méně známá loga, která vám dají pořádně zabrat. Zajisté se nemusíte bát, že byste hru dokončili v nějakém rekordním čase, poněvadž je k hádání připraveno téměř 1000 log. Jestliže si nebudete vědět rady a vůbec netušíte, o jaké logo se jedná, hra vám nabízí možnost 4 nápověd, se kterými to musíte zvládnout. Logo Quiz nabízí žebříčky pro porovnání skóre s přáteli.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

unnamed (5)_result unnamed (6)_result unnamed (7)_result unnamed_result

Hra je ke stažení v obchodě Google Play zdarma.

logo-app Logo Quiz bubble quiz games Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim