reklama

5 aplikací ze storu – hrajeme si na iOS

5 aplikací ze storu – hrajeme si na iOS
2014-12-07T11:24:54+02:00
• 4. 12. 2014

Crossy Road

V této hře je vaším jediným cílem dostat vámi zvolené stvoření přes silnice, řeky a lesy. To vám budou komplikovat jedoucí automobily, vlaky a na vodě pak pohybující se kmeny stromů. Grafika je sice velmi jednoduchá, ale líbivá. K dispozici máte v základu slepici, další stvoření jako třeba žábu nebo králíka si otevíráte za body získané hraním. Potěší možnost hrát jak v režimu na výšku, tak na šířku, to moc her neumí. Crossy Road je ke stažení zdarma.

IMG_3471 IMG_3472

logo-app Crossy Road Developer Zdarma iOS

Impossible Draw

Jak již název může napovídat, při hraní budete kreslit. Kreslit budete různé čáry podle vzoru, ke kterému se v tunelu neustále přibližujete. Musíte ho stihnout korektně nakreslit, než ho srazíte. Z počátku čmáráte pouze jednoduché čáry, ale čím déle hrajete, tím jsou útvary komplikovanější. Při hraní je důležité dělat čáry přes celou obrazovku, větší než byste čekali, jinak vám je hra neuzná. Vizuální styl je pěkně zpracovaný.

IMG_3463 IMG_3465

logo-app Impossible Draw Developer Zdarma iOS

2 Cars

2 Cars je hra pro dva hráče na jednom telefonu. Vaším cílem je při jízdě autíčkem sbírat kolečka a vyhýbat se čtvercům. Důležité je také nevynechat žádné kolečko. Ovládání je velmi jednoduché, klepnutím na obrazovku změníte svůj pruh. Hru dost kazí dolní proužek s reklamou, který lze však za 2 dolary odebrat.

IMG_3469 IMG_3470

logo-app 2 Cars Developer Zdarma iOS

One More Line

Velmi zajímavá hříčka, kde ovládáte linku putující po vaší obrazovce výš a výš. Vyhýbat se přitom musíte jednotlivým bodům, okolo kterých se však můžete točit dokola. Ovládání je z počátku poněkud náročné, což může někoho odradit. Po chvíli cviku se ale jedná o skvělou zábavu na krátké volné chvilky. One More Line je v základu zdarma, avšak s reklamním proužkem. Ten odeberete za 2 dolary.

IMG_3466 IMG_3467

logo-app One More Line Developer Zdarma iOS

Dumb Ways to Die 2

Pokračování úspěšného hitu Dumb Way to Die nebo česky Hloupé způsoby smrti. Vaším úkolem je tedy neumřít. Hra je zaměřena na test vašich reakcí a rychlosti klepání na displej. Každou rundu můžete zemřít nejvýš třikrát. Celkem je k dispozici 28 mini her. Postupně se vám pak odemykají nové postavy. Dumb Way to Die 2 také nabízí nákupy v aplikacích, v základu je ale zdarma.

screen520x924 (1) screen520x924

logo-app Dumb Ways to Die 2: The Games Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim