reklama

Marathon M3 – masivní kapacita baterie a příznivá cena

Marathon M3 – masivní kapacita baterie a příznivá cena
2014-11-09T12:00:58+01:00
• 9. 11. 2014
1

Problémy dnešních mobilů v podstatě začínají a i končí u kapacity baterie. Někdo si potrpí na ultra tenký telefon, byť bude muset vícekrát za den svoje zařízení připojit  na nabíječku. Druhý by pro změnu chtěl telefon o trochu tlustší, jen aby zařízení vydrželo o pár hodin déle. Tuto problémovou situaci celkem dobře řeší nový model od Gionee.

marathon-m3

Nový model od Gionee nese název Marathon M3, přičemž ho doprovází pár přívětivých čísel. Jak je už z nadpisu zřejmé, hlavní dvě jsou jasná. První je tedy kapacita baterie, která se zastavila na neskutečných 5 000 mAh, což už opravdu není málo. Samozřejmě baterie, o tak velké kapacitě, má jistě větší rozměry, a tudíž celý telefon je o krapítek větší. Přesné rozměry jsou 144,5 x 71,45 x 10,4 mm, avšak ani taková tloušťka není špatná.

O trochu hůře je na tom zbytek vybavení. Displej má 5″ o rozlišení „pouhých“ 720 p, dále běží na SoC MediaTek MT6582 s procesorem o  taktu 1,3 GHz. Dále telefon neobsahuje nic převratného: 1GB RAM, 8GB interní úložiště s možností rozšíření o microSD kartu až na 128 GB, 8MPx zadní kamera, 2MPx přední kamera, dual SIM, FM rádio, Wi-Fi 802.11n a operační systém Android 4.4 KitKat.

Nyní je na řadě ta druhá, neméně důležitá, vlastnost, jež ukazuje toto zařízení v dobrém světle. Tím je samotná cena, která se zastavila už na 12 999 INR (~210$, ~4700 Kč). Bohužel, jak si lze všimnout, cenovka je uvedena jako INR, indické rupie. To samo už naznačuje, že zařízení bude pravděpodobně určeno jen pro indický trh, a dokonce i oficiální prohlášení napovídá to samé.

Zdroje: androidauthority.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dobrá baterka. Jo. Jinak nic. Ale možná do dvou tisíc…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim