reklama

To nej z uplynulĂ©ho tĂ˝dne #34 – YouTube Music Key a Google Play Music Key

To nej z uplynulĂ©ho tĂ˝dne #34 – YouTube Music Key a Google Play Music Key
2014-08-28T15:49:12+02:00
• 24. 8. 2014

YouTube Music Key

Objevily se nové informace o připravované službě v rámci kanálu Youtube. Novinka by měla být dostupná za poplatek kolem 10 dolarů a součástí by měla být i služba Google Play Music Key.

nexus2cee_image_thumb3

Sony Xperia M2 Aqua

Sony u svých top modelů nabízí odolnost proti vodě a prachu. Nyní již nemusíte utrácet peníze za tyto smartphony, abyste měli podobné výhody. Xperia M2 získala potřebné certifikace a název byl doplněn o slovo Aqua.

14_Xperia_M2-Aqua_White-in-Water-72dpi

HTC One M8 s Windows Phone

TchajvanskĂ˝ vĂ˝robce nakonec pĹ™edstavil top model One M8, ale tentokrát se systĂ©mem Windows Phone. Specifikace a ani konstrukce se neliší, jen název – HTC One M8 for Windows.

2F0A8273

Photo Sphere Camera

Google se rozhodl, že oficiálně umožní majitelům zařízení s iOS, aby mohli pořizovat PhotoSphere fotky. Aplikace se jmenuje Photo Sphere Camera.

Screenshot (33)

KAZAM nabĂ­zĂ­ dvÄ› novinky

SpoleÄŤnost KAZAM , která je vedena bĂ˝valĂ˝mi manaĹľery z HTC, pĹ™edstavila oficiálnÄ› dva mobily pro ÄŤeskĂ˝ trh. Jeden z nich patří mezi „hloupĂ©“, druhĂ˝ jiĹľ nabĂ­zĂ­ Android.

kazam

Hra Swing Copters nahrazuje Flappy Bird

Po delší době jsme se dočkali hry od vývojáře, který stál za původním fenoménem Flappy Bird. Novinka nabízí podobnou grafiku a i styl hraní se příliš nezměnil.

swing1

FireFox OS oficiálně na našem trhu

Od představení systému od Mozilly uběhl nějaký čas a až nyní jsme se dočkali první smartphonu s FireFox OS. Alcatel OneTouch Fire E je nabízen skrze operátora T-Mobile za cenu 3 399 Kč.

Screenshot (36)

L Fino a L Bello

Dva nové modely od LG nevynikají specifikacemi, zřejmě zapůsobí nejvíce cenou. LG L Fino a L Bello nabízejí větší displeje a Android 4.4.2 KitKat.

LG-L-Fino-LG-L-Bello

Už i visací zámky jsou chytré

Nový typ visacího zámku ovládnete smartphonem s Androidem nebo iOS. Dokonce můžete sdílet přístup mezi kamarády, i na kratší časový úsek.

noke-bluetooth-lock

APLIKACE A HRY – NOVINKY A AKTUALIZACE

Nepřehlédněte: To nej z uplynulého týdne #33 – LibreOffice, Qi 1.2 a NetMonster

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim