reklama

Maestro je připravovaný Gmail a Outlook klient pro Windows Phone, zaujme funkcemi i vzhledem

Maestro je připravovaný Gmail a Outlook klient pro Windows Phone, zaujme funkcemi i vzhledem
2014-08-24T12:00:59+01:00
• 24. 8. 2014

Screenshot (1)

Uživatelé mobilní platformy od Microsoftu se mohou začít těšit na novou exkluzivní aplikaci. Na Windows Phone 8.1 totiž zanedlouho zavítá připravovaný e-mailový klient Maestro. Na starosti jej má tým vývojářů ze studia Hidden Pineapple, a podle nové video prezentace jim jde vývoj zatraceně dobře.

V současné době probíhá poslední ladění aplikace, aby mohla být následně vypuštěna do betatestování. Zpočátku bude podporovat jak Gmail od Googlu, tak Outlook.com od Microsoftu. Kromě graficky povedeného a plynulého uživatelského rozhraní na ukázce dokáže zaujmout také podpora gest. Pro smazání e-mailu tak bude stačit přejetí prstem zprava doleva, pro pokročilejší akce pak budou k dispozici 4 přizpůsobitelné možnosti dostupné z rohů obrazovky. Nezapomnělo se ani na podporu barevných témat.

Nezbývá tak než jen popřát vývojářům hodně štěstí s vývojem, jelikož takhle dobrých aplikací je ve Windows Phone Storu jako šafránu. A co vy? Dali byste přednost této aplikaci, nebo vám vyhovuje vestavěný e-mailový klient? Dejte nám vědět v diskuzi nebo na sociálních sítích.

Zdroj: maestroapp.com

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim