reklama

LG vypustilo novinku Gx2 pro Asii

LG vypustilo novinku Gx2 pro Asii
2014-08-30T10:20:38+02:00
• 30. 8. 2014

Koncem loňského roku představený telefon s názvem Gx určený pro asijský trh má své další pokračování. Novinka nyní po stránce specifikací vychází z verze modelu G Vista, který byl primárně uveden pro mobilní trh ve Spojených státech. Jihokorejský výrobce tedy pouze nepatrně pozměnil několik detailů a oficiálně jej odhalil pod označením Gx2 pro asijské uživatele. Základní výbava na první pohled vypadá přijatelně, nicméně rozhodující slovo bude mít konečná prodejní cena.

LG Gx2

LG Gx2 disponuje 5,7palcovým IPS displejem, jehož rozlišení je v HD. Hardwarová část zahrnuje čtyřjádrový procesor s taktovací frekvenci 1,2 GHz založený na architektuře Cortex-A7 od neupřesněného výrobce. Následně ještě stojí za zmínku operační paměť RAM o velikosti 1,5 GB. Rozměry konstrukce dosahují na hodnoty 152,1 x 79,2 x 9,1 mm při váze 165 gramů. Celkovou výdrž zařízení zajišťuje baterie s kapacitou 3 200 mAh.

Snímky bude zachycovat 8megapixelový fotoaparát s laserovým autofokusem. Displej byl vpředu doplněn 1,3MPx kamerkou. Ve zbývajících specifikacích lze například narazit na podporu sítí 4. generace. Po stránce softwaru se dostal ke slovu Android 4.4 KitKat s vlastní nástavbou podporující funkci Knock Code nebo Quick Circle v případě používání ochranných krytů. V prodeji jej můžeme očekávat od 18. září ve dvou barevných provedení – bílé a černé. Zda model Gx2 vůbec překročí hranice Asie prozatím nevíme, takže nezbývá než vyčkávat na přesnější informace včetně doporučené ceny.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim