reklama

Nova Launcher prošel „Android L“ aktualizací

Nova Launcher prošel „Android L“ aktualizací
2014-07-15T07:30:35+02:00
• 15. 7. 2014

Snad všichni uživatelé Androidu znají Nova Launcher, který je jedním z nejpopulárnějších launcherů. Tento launcher je velmi často aktualizován a další aktualizace dorazila před pár dny.

logo-app Nova Launcher TeslaCoil Software Zdarma ANDROID logo-app Nova Launcher Prime TeslaCoil Software 4,00 US$ ANDROID

Novinky, které launcher získal, jsou především vzhledové, konkrétně se jedná o designové prvky nového Androidu L. V nastavení launcheru přibyla nově možnost zvolit si animace, které jsou známy z Android L. Novým prvkem je také rozložení aplikací v menu, které je vzhledově podobné typu flat.

V nastavení taktéž nově nalezneme nastavení pro vyhledávací lištu Google, kde si můžete nově nastavit téma z Androidu L. Aby toho nebylo málo, tak je možné zvolit vzhled složek, které jsou rovněž stejné jako na Androidu L.

nexusae0_Nova1 nexusae0_Nova2 nexusae0_Nova3

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim