reklama

Amazon Appstore – 240 000 aplikací

Amazon Appstore – 240 000 aplikací
2014-06-17T08:15:09+02:00
• 17. 6. 2014

Společnost Amazon nabízí vlastní tablety, jež využívají značně upravený systém Android. V rámci vlastního ekosystému disponuje i obchodem s aplikacemi, které můžete instalovat i na jakýkoliv smartphone nebo tablet od jiných výrobců. V České republice můžete také nakupovat placené tituly.

amazonappstore (1)

Ještě před rokem jsme mohli najít v Amazon Appstore 80 000 položek. Letos se číslo ztrojnásobilo a nabídka čítá přes 240 000 aplikací. Jedná se o poměrně vysoký skok, byť v porovnání s Obchodem Play se jedná stále o malé číslo. Na druhou stranu se Amazon chlubí vyššími výdělky, což se zajisté líbí samotným vývojářům. Dle čísel společnosti se jedná mnohdy o více něž 65% rozdíl.

bgr-a-phone-1

Pokud se podíváme na tuto informaci s nadhledem, mohli bychom tipovat, že se jedná o lákání na jejich ekosystém hlavně z důvodu představení Amazon smartphonu. Prozatím nemáme přesné informace, ale dle spekulací bychom se mohli dočkat dvou modelů. Se zásobou 240 000 aplikací se jedná již o zajímavou alternativu k Obchodu Play nebo App Storu od Applu. Pokud navíc připočítáme prodej hudby, knih a filmů, může Amazon uspět i na poli smartphonů.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim