reklama

Vyšla první beta iOS 7.1

Vyšla první beta iOS 7.1
2013-11-19T07:15:03+02:00
• 19. 11. 2013

Včera vpodvečer vydala společnost Apple první betaverzi operačního systému iOS 7.1. Ta přináší především vyladění systému, a to jak po stránce rychlosti, tak i grafické. Na iPadech jsme se také dočkali konečně opravy animace při zavírání aplikace gestem.

img_4537 img_1208-1 bzx-whpiiaafybo-large

V notifikační liště přibyl nápis Žádné notifikace, pokud je tento seznam prázný. Napříč systémem se obměnilo logo Yahoo za aktuální, tedy především v aplikaci počasí. Majitelé iPhonů 5s mohou nyní nahrávat na Photostream i fotografie zachycené Burst módem (rychlým snímáním). Novinkou je také mód HDR auto, který rozhodne za vás, zda použít HDR, či nikoliv.

BZYPQpVCcAAoagv

Novinkou je také možnost natrvalo změnit barvu klávesnice na černou. Hudební přehrávač se dočkal mírně tmavšího pozadí. U integrovaného Flickru se  obměnila ikonka. Celá aktualizace také slibuje vyšší rychlost celého systému, a to hlavně na starších zařízeních.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim