Ouya představila limitovanou edici konzole v bílém provedení

Ouya představila limitovanou edici konzole v bílém provedení
2013-11-21T10:30:55+02:00
• 21. 11. 2013

Obliba herních konzolí neustále nabírá na obrátkách, což si uvědomuje i společnost Ouya, jejichž konzole se dočkala nové edice v limitovaném počtu. S jistou rezervou před blížícími se svátky přichází další generace, která je již prodejně dostupná a mohla by být trhákem letošních Vánoc. Výrobce do vylepšené verze příliš hardwarově nezasahoval, ale nějak změny zde najdeme.

Ouya Limited Edition White Console

Herní zařízení nese název Ouya Limited Edition White Console, z čehož jasně vychází, že konzole byla protentokrát speciálně oděna do bílého hávu. Hardwarové prvky, jako je procesor Tegra 3, 1GB paměť RAM, WiFi modul, Ethernet přípojka, Bluetooth nebo HDMI, jsou totožné s originálem. Změnou tedy prošla pouze barva celého těla a interní paměť navýšená z 8 GB na 16 GB.

Za tento kousek exkluzivity si výrobce prodejní cenu v předprodeji navýšil o 30 dolarů (tj. 606 Kč) oproti standardní verzi, což celkově vychází na 129,99 dolarů (tj. v přepočtu 2 626 Kč bez daně a dalších poplatků za pořízení). Závěrem je nutno podotknout, že objednávky uskutečněné do 8. prosince vám budou s jistotou doručeny do Vánoc.

Zdroj: androidguys.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat