reklama

Opera pro mobilní telefony dostává velikou aktualizaci

Opera pro mobilní telefony dostává velikou aktualizaci
2013-11-21T08:30:17+01:00
• 21. 11. 2013

Opera je velice populární webový prohlížeč. Své fanoušky si zajisté najde mezi uživateli stolních počítačů, ale také mezi uživateli mobilních telefonů a tabletů. Nyní dostává tento webový prohlížeče pro Android poměrně důležitou aktualizaci, která kromě odstranění chyb přidává také několik nových funkcí.

nexusae0_310

Nová verze je postavena na Chromium 31. To má za následek vylepšení vykreslování a rychlosti prohlížeče. Uživatelé tabletů jistě ocení  nové uživatelské rozhraní pro jejich přístroje. Vývojáři se zaměřili na jednodušší navigaci v prohlížeči a prostředí je nyní mnohem intuitivnější.

nexusae0_124

nexusae0_48

Dále došlo k opravě mnoha chyb, kterých si uživatelé u předchozích verzí prohlížeče všimli. Setkávat bychom se již neměli například s problémy týkající se přehrávání videí v režimu celé obrazovky. Celý seznam novinek si můžete přečíst na Google Play, kde můžete samozřejmě i novou verzi prohlížeče stáhnout.

logo-app Prohlížeč Opera pro Android Opera Software ASA Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim