reklama

Již tento pátek nakoupíte Apple produkty levněji

Již tento pátek nakoupíte Apple produkty levněji
2013-11-27T08:30:39+02:00
• 27. 11. 2013

Fanoušci jistě znají klasický páteční Apple výprodej z USA a později i z ČR. Rok se s rokem sešel a je to tu zase. Nakupujte již tento pátek  29. listopadu Apple produkty s krapet ořezanými cenami.

Apple-patek2

Ceny jsou známé až od 0:01 pátečního času, takže teď nemůžeme nalákat na přesná čísla. Můžeme si však připomenout, jak to probíhalo při loňské akci. Ve zkratce se ceny iProduktů (iPad, iPod, iPhone) snížily o stokoruny.

U MacBooku Air, nebo Pro s Retina displejem jsme se dočkali štědřejší slevy a to až 2 tisíce korun, jednoduchá matematika, čím dražší produkt, tím vyšší sleva. Pokud tedy plánujete nákup jablíčka, určitě si počkejte a něco málo ušetříte, nejen formou slevy, ale i na poštovném, které je zdarma na vše, i na drobnější a levnější produkty.

Apple sám na  svém webu zmiňuje, že zásoby budou omezené nejen dobou (do konce pátku 29. listopadu – 23:59), ale i naskladněnými zásobami. Slevy nejsou navíc automatické například pro autorizované obchody, je to čistě iniciativa oficiálního internetového prodejního kanálu jménem Apple Store.

reklama
reklama

Michal Král

Kameraman, grafik a fotograf na volnoběžce. U nás se především stará o YouTube kanál, kde jste jej mohli vidět v pořadech jako NaDotek nebo Live.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim