reklama

BlackBerry střídá jména na nejvyšších pozicích

BlackBerry střídá jména na nejvyšších pozicích
2013-11-27T07:40:15+02:00
• 27. 11. 2013

Záměr prodat kanadskou společnost BlackBerry do jiných rukou byl před nedávnem pozastaven s tím, že se ostružinový výrobce pokusí o sebevzkříšení. Právě v tomto týdnu jeden z prvních kroků proběhl. Změna celé strategie nejprve nastane od nejvyšších pozic, což znamená výměnu třech generálních ředitelů na postech COO, CMO a CFO.

BlackBerry

Pozici COO (Chief Operating Officer) doposud zastával Brian Bidulka, kterého nyní nahradil James Yersh pracující pro BlackBerry od roku 2008 na několika kontrolních a vedoucích postaveních. Nicméně Bidulka setrvá v roli poradce až do konce fiskálního roku.

„Těším se na práci s Jamesem a jeho finančním týmem, jak se posuneme kupředu, spustíme naše plány a poskytneme dlouhodobé hodnoty pro naše akcionáře,“ řekl John Chen, generální ředitel BlackBerry.

Další změny se dočkala pozice CMO (Chief Marketing Officer), kde Frank Boulben a Kristian Tear na pozici CFO (Chief Financial Officer) budou nahrazení prozatím neznámými zástupci. Nakonec vedení firmy také opouští Roger Martin, jakožto člen představenstva od roku 2007.

„Děkuji Kristianovi a Frankovi za jejich usílí ve jménu BlackBerry. Těším se na bližší spolupráci s talentovanými týmy inženýrů a obchodními a marketingovými týmy po celém světě s cílem umožnit Black Berry obrat a rozjet inovace.“ řekl John Chen, generální ředitel BlackBerry.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim