reklama

5 aplikací ze storu – různé utility pro iOS

5 aplikací ze storu – různé utility pro iOS
2013-09-18T10:00:35+02:00
• 18. 9. 2013

Náš pravidelný středeční seriál, ve kterém vám přinášíme výběr pěti aplikací ze storu, se po pár týdnech opět vrací na platformu iOS. V dnešním díle se zaměříme na různé utilitky, které by vám mohly pomoci třeba najít nejlevnější benzínku. Na závěr přidáme jednu novou hru. Mimochodem dnes ve večerních hodinách vychází iOS 7.

IMG_3824

iPumpuj

Velice povedená aplikace s názvem iPumpuj vám pomůže najít v celé České republice nejbližší či nejlevnější benzínku. V nastavení si nastavíte vaše palivo, popřípadě po kliknutí na danou benzínku uvidíte všechna jí prodávaná. Na druhé záložce je také přítomna mapa a k dané pumpě se můžete nechat navigovat. Bezplatná aplikace iPumpuj se hodí všem řidičům.

IMG_3814 IMG_3816

logo-app iPumpuj Developer Zdarma iOS

WaterMinder

Tato aplikace vám pomůže vypít doporučené množství vody denně. Pomocí tlačítka plus přidáte aktuální množství vypité vody. Kolik procent máte vypito, se vám zobrazí i ve formě notifikace na ikonce aplikace. Můžete se také nechat v určitých hodinách upozornit, ať se napijete a v neposlední řadě zobrazit graf historie pití.

IMG_3812 IMG_3813

logo-app WaterMinder® Developer Zdarma iOS

AdSense

Tuto aplikaci zcela jistě ocení vlastnící nějaké webové stránky s nasazenou reklamou AdSense. Přehledně zobrazí všechny údaje o vaší inzerce a vaše příjmy z reklamy. Krom toho ji můžete i částečně spravovat a jistě oceníte i notifikace. Já reklamu na jeden svůj web nedávno nasadil a toto je opravdu povedená aplikace.

IMG_3817 IMG_3818

logo-app Google AdSense Developer Zdarma iOS

WordPress

Opět aplikace spíše pro majitele webů nebo pro redaktory. Zajišťuje správu webu a možnost psát články i na mobilním telefonu. Jediným mínusem je nedořešené vkládání obrázků do textu. Aplikace umožňuje spravovat i více webů najednou.

IMG_3819 IMG_3820

logo-app WordPress Developer Zdarma iOS

Where’s my water 2?

Jako poslední jsem si nechal novou hru – nástupce legendárního Where’s my Water. Novinka zachovává staré herní mechanismy a přináší spoustu nových levelů. Některé jsou doplněny o další úkoly, například vyhnout se všem kachničkám, které normálně sbíráte. Hra je zdarma a jedná se o důstojného nástupce.

IMG_3821 IMG_3822

logo-app Where's My Water? 2 Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim