reklama

Vydání finální verze iOS 7 se dočkáme 10. září

Vydání finální verze iOS 7 se dočkáme 10. září
2013-08-27T12:53:42+02:00
• 27. 8. 2013
2

Uveřejnění finální verze iOS 7 by mělo následovat po konferenci Applu, na které bude nejspíše představen iPhone5S a iPhone 5C. Avšak stále nebylo jisté, kdy přesně. Předpokládalo se, že se finální verze dočkáme týden po konferenci, jako v minulých letech při představení iOS 6 a iOS 5. Nyní však vývojář Owen Williams uveřejnil email, ve kterém se zmiňuje jako datum uveřejnění 10. září.

ios_hero

E-mail pochází od firmy Nuance, která úzce spolupracuje s Applem a potřebuje znát datum vydání předem. Nuance totiž stojí za technologií hlasové asistentky Siri. Takže není důvod tomuto faktu nevěřit. Vývoj nového iOS je velmi pravděpodobně hotov a jelikož se datum zveřejnění blíží, očekáváme v nejbližších dnech vydání Golden Master verze. Poslední betaverze s číslem 6 jsme se dočkali 16. srpna a ta naznačovala dokončování systému, přinesla totiž pouze opravy chyb a zlepšení výkonu.

ndevemail

V posledních dnech také uniklo, že se vývováři v Applu snaží optimalizovat iOS 7 pro plynulý chod na nejstarším podporovaném zařízení – iPhone 4 s procesorem Apple A4, na kterém není jeho chod zcela ideální.

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Roman Polok

27. 8. 2013, 13:54

v poslednim odstavci chybicka, „optimalozovat“ asi neni uplne idealni, jinak clanek super

Přemysl Vaculík

VIP 27. 8. 2013, 13:57

Díky.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat