reklama

Vertu představil model Ti Ferrari ve stylu F12 Berlinetta

Vertu představil model Ti Ferrari ve stylu F12 Berlinetta
2013-08-07T10:00:23+01:00
• 7. 8. 2013

Vertu a Ferrari, každý z jiného odvětví, ale zároveň jedni z nejluxusnějších výrobců oživují vzájemnou spolupráci na další limitované edici chytrých telefonů. Doposud mají společně na kontě již několik úspěšných projektů, které přinesly zařízení se špičkovým designem a ani tentokrát tomu nebude rozhodně jinak. Kultovní Vertu dostane exkluzivní převlek nejrychlejšího silničního automobilu F12 Berlinetta a ponese jméno Vertu Ti Ferrari Limited Edition.

Vertu Ti Ferrari

Model bude pokryt kůží, která je využívána u potahů ve Ferrari a díky červenému prošití se stane takřka dokonalým zrcadlem této věhlasné automobilky. Zadní část telefonu ponese odznak vzpínajícího koně a nebude mít příliš daleko od koncových světel F12 budící agresivitu. Kovové části těla jsou chráněná Diamond Like Coating (DLC – amorfní uhlík vyznačující se vlastnostmi diamantu) a černým titanem se speciální PVD vrstvou pro větší robustnost.

Telefon také nabídne na zakázku vytvořený zámek displeje, vyzváněcí tóny a nakonec speciální Vertu Ferrari aplikaci, která bude přinášet exkluzivní obsah ze světa automobilky Ferrari. V továrně Vertu celkem postupně vznikne pouze 2013 kusů modelu Ti Ferrari a předobjednávku je možné uskutečnit již dnes.

Vertu Ti Ferrari - konstrukceVertu Ti Ferrari - displej Vertu Ti Ferrari - zařízení

Vertu Ti Ferrari - mikrofon Vertu Ti Ferrari - kůže Vertu Ti Ferrari - prostředí Vertu Ti Ferrari - fotoaparát

Zdroj: luxurylaunches.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim