reklama

Vertu představil model Ti Ferrari ve stylu F12 Berlinetta

Vertu představil model Ti Ferrari ve stylu F12 Berlinetta
2013-08-07T10:00:23+02:00
• 7. 8. 2013

Vertu a Ferrari, každý z jiného odvětví, ale zároveň jedni z nejluxusnějších výrobců oživují vzájemnou spolupráci na další limitované edici chytrých telefonů. Doposud mají společně na kontě již několik úspěšných projektů, které přinesly zařízení se špičkovým designem a ani tentokrát tomu nebude rozhodně jinak. Kultovní Vertu dostane exkluzivní převlek nejrychlejšího silničního automobilu F12 Berlinetta a ponese jméno Vertu Ti Ferrari Limited Edition.

Vertu Ti Ferrari

Model bude pokryt kůží, která je využívána u potahů ve Ferrari a díky červenému prošití se stane takřka dokonalým zrcadlem této věhlasné automobilky. Zadní část telefonu ponese odznak vzpínajícího koně a nebude mít příliš daleko od koncových světel F12 budící agresivitu. Kovové části těla jsou chráněná Diamond Like Coating (DLC – amorfní uhlík vyznačující se vlastnostmi diamantu) a černým titanem se speciální PVD vrstvou pro větší robustnost.

Telefon také nabídne na zakázku vytvořený zámek displeje, vyzváněcí tóny a nakonec speciální Vertu Ferrari aplikaci, která bude přinášet exkluzivní obsah ze světa automobilky Ferrari. V továrně Vertu celkem postupně vznikne pouze 2013 kusů modelu Ti Ferrari a předobjednávku je možné uskutečnit již dnes.

Vertu Ti Ferrari - konstrukceVertu Ti Ferrari - displej Vertu Ti Ferrari - zařízení

Vertu Ti Ferrari - mikrofon Vertu Ti Ferrari - kůže Vertu Ti Ferrari - prostředí Vertu Ti Ferrari - fotoaparát

Zdroj: luxurylaunches.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim