Apple vypustil iOS 7 beta 5

Apple vypustil iOS 7 beta 5
2013-08-07T08:45:33+02:00
• 7. 8. 2013

Vývojáři v Applu nelení a po týdnu a jednom dni tu máme nečekaně již pátou betaverzi. Apple zřejmě potřebuje dohnat čas, jelikož předchozí betaverze vyšla o týden později kvůli hacknutí Developer Center. A co betaverze o velikosti 105 MB přináší?

image

Nejviditelnější změnou jsou jiné ikonky v nastavení, jak můžeme vidět na prvním obrázku – nalevo je nová podoba. Další změnou je nová ikonka Twitteru v systému, přibyla možnost deaktivovat Control Center v aplikacích, což velmi chválím – už několikrát sem Control Center vysunul v Safari omylem při posouvání stránky. Samozřejmostí u každé bety je optimalizace a vylepšení běhu systému, ani u bety 5 tomu není jinak. Systém je opět o kousek rychlejší. Novinkou je stejná barva pozadí při zapínání, jako má váš iPhone, která by podle API mohla být využita i u barevného iPhonu 5C. Změněna byla také vypínací sekvence a tlačítka při hovoru.

large screen-shot-2013-08-06-at-10-44-58-am screen-shot-2013-08-06-at-10-34-57-am

Uživatelé také hlásí deaktivaci některých skleněných efektů a průhlednosti na iPadu mini. Dále již mnoho aplikací opět funguje, jmenovitě Skype, Google+ a mnohé další. Je vidět, že vývoj operačního systému iOS 7 se již blíží ke konci a Apple tak nejspíš již na začátku září vydá jeho finální verzi.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Senior Editor zaměřující se primárně na recenze, tvorbu obsahu na sociální sítě a náš podcast PZL. Nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat