reklama

Apple vypustil iOS 7 beta 5

Apple vypustil iOS 7 beta 5
2013-08-07T08:45:33+01:00
• 7. 8. 2013

Vývojáři v Applu nelení a po týdnu a jednom dni tu máme nečekaně již pátou betaverzi. Apple zřejmě potřebuje dohnat čas, jelikož předchozí betaverze vyšla o týden později kvůli hacknutí Developer Center. A co betaverze o velikosti 105 MB přináší?

image

Nejviditelnější změnou jsou jiné ikonky v nastavení, jak můžeme vidět na prvním obrázku – nalevo je nová podoba. Další změnou je nová ikonka Twitteru v systému, přibyla možnost deaktivovat Control Center v aplikacích, což velmi chválím – už několikrát sem Control Center vysunul v Safari omylem při posouvání stránky. Samozřejmostí u každé bety je optimalizace a vylepšení běhu systému, ani u bety 5 tomu není jinak. Systém je opět o kousek rychlejší. Novinkou je stejná barva pozadí při zapínání, jako má váš iPhone, která by podle API mohla být využita i u barevného iPhonu 5C. Změněna byla také vypínací sekvence a tlačítka při hovoru.

large screen-shot-2013-08-06-at-10-44-58-am screen-shot-2013-08-06-at-10-34-57-am

Uživatelé také hlásí deaktivaci některých skleněných efektů a průhlednosti na iPadu mini. Dále již mnoho aplikací opět funguje, jmenovitě Skype, Google+ a mnohé další. Je vidět, že vývoj operačního systému iOS 7 se již blíží ke konci a Apple tak nejspíš již na začátku září vydá jeho finální verzi.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim