reklama

ActiveNotification nabízí funkcionalitu z Moto X

ActiveNotification nabízí funkcionalitu z Moto X
2013-08-07T15:40:55+01:00
• 7. 8. 2013

Novinka Moto X od Motoroly nedisponuje notifikační diodou. Místo toho je tento mobil vybaven funkcí Active Display, která zobrazuje důležité notifikace přímo na displeji. Díky technologii AMOLED je možné rozsvítit jen potřebné pixely, díky čemuž nedochází ke zbytečnému spotřebování energie. Nyní se podobná funkcionalita objevila v obchodě Play, která se zajisté zalíbí převážně majitelům smartphonů s AMOLED displeji.

unnamed_11_

Aplikace se jmenuje ActiveNotification a nejedná se jen o napodobeninu. Disponuje zajímavými funkcemi, které například myslí i na to, jestli je smartphone v kapse, v kabelce nebo je položený na stole displejem dolů. V těchto případech se nezobrazuje nic na displeji, přičemž aplikace navíc obsahuje i noční režim. Kdykoliv jindy zobrazí notifikace, přičemž gestem nahoru se vám ukáží dodatečné informace o upozornění. V nastavení si můžete vybrat, co všechno má být vidět například u přijaté sms zprávy. Nechybí ani výběr aplikací, které mají využívat ActiveNotification.

unnamed_13_ unnamed_12_

Gestem směrem dolů můžete odemknout zařízení, přičemž je zde zachováno primární nastavená, které jste měli v zařízení. Při gestech doprava nebo doleva dojde k zamítnutí notifikace. ActiveNotification byl zatím testován jen na Galaxy Nexusu s Androidem 4.3 a nevyžaduje root.

logo-app DynamicNotifications Great Bytes Software Zdarma ANDROID

Zdroj: androidspin.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim