reklama

5 aplikací ze storu: Letní speciál iOS

5 aplikací ze storu: Letní speciál [iOS]
2013-08-07T15:01:50+02:00
• 7. 8. 2013

Máme tu středu a s ní další díl seriálu 5 aplikací ze storu. Tentokrát zamíříme opět do vod iOS. Podíváme se na v těchto dnech užitečné aplikace, které vám například pomohou najít, kde se koupat, či kde se najíst.

apps

Swim Places

Jelikož je léto a venku je poslední dobou opravdu vedro, tak možná oceníte tuto aplikaci. Pomocí ní lze nalézt všechna možná místa ke koupání ve vašem okolí, která můžete ještě třídit dle kategorií. Dané koupaliště si pak můžete ještě rozliknout, podívat se kolik stojí vstupné a popřípadě přečíst jeho hodnocení a recenze. Aplikace je v češtině, jelikož pochází od českých autorů a je zcela zdarma.

obrázek 1 obrázek 2

logo-app Swim Places Developer Zdarma iOS

Damejidlo

Pokud máte hlad a chcete si objednat jídlo, tak toto je ideální aplikace pro vás. Naleznete v ní dobrou databázi restaurací včetně jejich jídelních lístků, pomocí  kterých si jídlo můžete rovnou objednat. K dispozici je také filtr. Potěší fakt, že aplikace je v češtině a zdarma.

obrázek 3 obrázek 4

logo-app Dáme jídlo Developer Zdarma iOS

yr.no

V těchto dnech se vám bude určitě hodit i předpověď počasí, abyste zjistili, kdy přijde bouřka a kdy zas bude vedro. Norský server yr.no je všeobecně znám díky svým kvalitním předpovědím počasí. Nabízí také svojí aplikaci, ve které naleznete přesnou předpověď hodinu po hodinu a po otočení telefonu na šířku navíc v pěkném grafu.

obrázek 1 (4) obrázek 2 (4)

logo-app Yr.no Developer Zdarma iOS

Promile.info

Další aplikací je velice povedená alkohol kalkulačka. Na časové ose zadáváte, co jste vypili, a po kliknutí na malé „i“ v rohu se vám zobrazí, jak na tom jste a kdy budete znovu střízlivý. Aplikace dále umožňuje rychlokalkulačku, kde vám vypočítá, za jak dlouho odbouráte daný alkohol. To vše zabaleno v pěkném designu a zdarma.

obrázek 4 (2) obrázek 5 (2)

Bad piggies

Na závěr jsem si nechal jednu hru. Tu asi netřeba představovat. Uvádím jí zde, protože je v těchto dnech na omezenou dobu zdarma a jedná se o dobrou zábavu pod slunečník, pokud nemáte co na práci.

obrázek 5 obrázek 1 (2)

logo-app Bad Piggies Developer Zdarma iOS

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat