reklama

5 aplikac├ş ze storu: Letn├ş speci├íl iOS

5 aplikac├ş ze storu: Letn├ş speci├íl [iOS]
2013-08-07T15:01:50+01:00
ÔÇó 7. 8. 2013

M├íme tu st┼Öedu a s┬án├ş dal┼í├ş d├şl seri├ílu 5 aplikac├ş ze storu. Tentokr├ít zam├ş┼Ö├şme op─Ťt do vod iOS. Pod├şv├íme se na v┬át─Ťchto dnech u┼żite─Źn├ę aplikace, kter├ę v├ím nap┼Ö├şklad pomohou naj├şt, kde se koupat, ─Źi kde se naj├şst.

apps

Swim Places

Jeliko┼ż je l├ęto a venku je posledn├ş dobou opravdu vedro, tak mo┼żn├í ocen├şte tuto aplikaci. Pomoc├ş n├ş lze nal├ęzt v┼íechna mo┼żn├í m├şsta ke koup├ín├ş ve va┼íem okol├ş, kter├í m┼»┼żete je┼ít─Ť t┼Ö├şdit dle kategori├ş. Dan├ę koupali┼ít─Ť si pak m┼»┼żete je┼ít─Ť rozliknout, pod├şvat se kolik stoj├ş vstupn├ę a pop┼Ö├şpad─Ť p┼Öe─Ź├şst jeho hodnocen├ş a recenze. Aplikace je v ─Źe┼ítin─Ť, jeliko┼ż poch├íz├ş od ─Źesk├Żch autor┼» a je zcela zdarma.

obrázek 1 obrázek 2

logo-app Swim Places Developer Zdarma iOS

Damejidlo

Pokud m├íte hlad a chcete si objednat j├şdlo, tak toto je ide├íln├ş aplikace pro v├ís. Naleznete v n├ş dobrou datab├ízi restaurac├ş v─Źetn─Ť jejich j├şdeln├şch l├şstk┼», pomoc├ş ┬ákter├Żch si j├şdlo m┼»┼żete rovnou objednat. K dispozici je tak├ę filtr. Pot─Ť┼í├ş fakt, ┼że aplikace je v ─Źe┼ítin─Ť a zdarma.

obrázek 3 obrázek 4

logo-app D├íme j├şdlo Developer Zdarma iOS

yr.no

V t─Ťchto dnech se v├ím bude ur─Źit─Ť hodit i p┼Öedpov─Ť─Ć po─Źas├ş, abyste zjistili, kdy p┼Öijde bou┼Öka a kdy zas bude vedro. Norsk├Ż server yr.no je v┼íeobecn─Ť zn├ím d├şky sv├Żm kvalitn├şm p┼Öedpov─Ťd├şm po─Źas├ş. Nab├şz├ş tak├ę svoj├ş aplikaci, ve kter├ę naleznete p┼Öesnou p┼Öedpov─Ť─Ć hodinu po hodinu a po oto─Źen├ş telefonu na ┼í├ş┼Öku nav├şc v p─Ťkn├ęm grafu.

obrázek 1 (4) obrázek 2 (4)

logo-app Yr.no Developer Zdarma iOS

Promile.info

Dal┼í├ş aplikac├ş je velice poveden├í alkohol kalkula─Źka. Na ─Źasov├ę ose zad├ív├íte, co jste vypili, a po kliknut├ş na mal├ę „i“ v rohu se v├ím zobraz├ş, jak na tom jste a kdy budete znovu st┼Ö├şzliv├Ż. Aplikace d├íle umo┼ż┼łuje rychlokalkula─Źku, kde v├ím vypo─Ź├şt├í, za jak dlouho odbour├íte dan├Ż alkohol. To v┼íe zabaleno v p─Ťkn├ęm designu a zdarma.

obrázek 4 (2) obrázek 5 (2)

Bad piggies

Na z├ív─Ťr jsem si nechal jednu hru. Tu asi net┼Öeba p┼Öedstavovat. Uv├íd├şm j├ş zde, proto┼że je v t─Ťchto dnech na omezenou dobu zdarma a jedn├í se o dobrou z├íbavu pod slune─Źn├şk, pokud nem├íte co na pr├íci.

obrázek 5 obrázek 1 (2)

logo-app Bad Piggies Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Miroslav R┼»┼żi─Źka

Redaktor a moder├ítor na na┼íem YouTube kan├ílu a nad┼íenec do modern├şch technologi├ş, kter├Ż na na┼íem webu p┼»sob├ş ji┼ż od roku 2013. Mobiln├ş telefony ho ale zaj├şmaj├ş ji┼ż od d─Ťtstv├ş.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim