reklama

Nokia představí v Číně model Lumia 625

Nokia představí v Číně model Lumia 625
2013-07-20T09:27:41+02:00
• 20. 7. 2013

V nejbližší době finský výrobce mobilních telefonů představí nové zařízení zapadající do modelové řady Lumia s číselným označením 625, o němž jsme se mohli poprvé doslechnout už v květnu tohoto roku. Díky své úhlopříčce displeje půjde o poměrně velký model, jehož předlohou je 3,8palcová Lumia 620 představená už na začátku roku.

Nokia Lumia 625

Nová Lumia 625 dostane 4,7palcový displej s rozlišením WVGA a pod kapotou se objeví dvoujádrový procesor taktovaný na 1 GHz společně s 512MB operační pamětí RAM. O softwarovou stránku se bude samozřejmě starat operační systém Windows Phone 8. Mezi další specifikace lze zařadit podporu 4G/LTE sítí nebo přední 2megapixelovou kamerku pro uskutečnění videohovorů.

Zadní část ponese 5megapixelový fotoaparát s přisvětlovací diodou a baterii s kapacitou 2000 mAh. Oficiální představení proběhne v blízké budoucnosti a prvním trhem, kde se toto zařízení začne prodávat, bude koncem měsíce Čína. Pravděpodobná cena je 1999 čínských jüanů (tj. v přepočtu 6 446 Kč bez dalších poplatků a daně). Není předem zcela vyloučeno, že by se Lumia 625 nemohla objevit i u nás a v dalších koutech světa.

Zdroj: unwiredview.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat