reklama

Klávesnice SwiftKey přichází se zálohou a synchronizací do cloudu

Klávesnice SwiftKey přichází se zálohou a synchronizací do cloudu
2013-07-24T06:46:54+01:00
• 24. 7. 2013
1

Klávesnice SwiftKey si našla spoustu spokojených majitelů, kteří si dnes již těžko představí, že by měli na svém androidím zařízení psát na něčem jiném. Nespornou výhodou této aplikace je její přizpůsobitelnost. V podstatě se učí vaše slova a vy po nějakém čase ani nemusíte tak často vyťukávat písmena. Jen vybíráte z nabídky. Bohužel zde byl poměrně velký háček.

timthumb

Když jste resetovali zařízení, nebo jste přešli na nové, museli jste se pustit do dalšího učení, což zabralo spoustu času. Nyní ale svitla naděje, jelikož zde máme SwiftKey Cloud beta. Asi už tušíte o co jde, ale pro upřesnění dodám, že nyní máte možnost si svou personalizovanou klávesnici vyzálohovat a synchronizovat do cloudu. To znamená, že nikdy o svá data nepřijdete a můžete je mít na všech zařízeních současně. Takže co jste naučili Swiftkey na smartphonu, to bude také na tabletu a naopak.

V tuto chvíli je celá služba v beta verzi a pro její vyzkoušení si musíte nainstalovat aplikace, které jsou jen na oficiálních stránkách. Zde mohli vývojáři spíše použít beta testování z Google Play.

Ke stažení:

Zdroj: swiftkey.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Kateřina Bambušková

VIP 24. 7. 2013, 13:34

Bohužel ovšem aktuální beta verze obsahuje češtinu pouze s klávesnicí qwertz :( takže já bohužel prozatím zůstávám u té oficiální, kde je možnost si zvolit qwerty

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim