reklama

Google připravuje události na 7.6. a 13.6. livestream

Google připravuje události na 7.6. a 13.6. [livestream]
2013-06-01T08:51:32+02:00
• 1. 6. 2013

Nějakou dobu se spekuluje, že bychom se mohli dočkat nového systému Android již 10. června. Prozatím víme, že se připravuje verze 4.3, která by měla přinést minimálně aktualizaci v oblasti zabezpečení. Již nyní ale víme, že se například název nezmění a bude se jednat o Jelly Bean. Zřejmě můžeme očekávat více novinek, ale nyní se ale objevily dvě události přímo na Youtube kanálu Google Developers.

mobile-chrome-hero

Zajímavé je, že oba připravované livestreamy nejsou ve stejném dni. Mezi nimi je rozdíl jednoho týdne, přičemž nyní byl spuštěn odpočet. Konkrétně se můžeme těšit na 7. června – v 19:00 místního času bude spuštěna první akce. Zatím nese název Chrome Mobile – Special Google Developer Live Event. Další se odehraje 13. června v 17:00, což je čtvrtek. Název je Mobile Chrome – Special Event.

V popisu obou videí nenajdeme žádné informace a zřejmě i názvy jsou jen pracovní. Prozatím můžeme jen tušit, že si pro nás Google připravil novinky, které jsou natolik důležité, že si zaslouží dvě samostatné události.

Zdroj: androidspin.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim