reklama

App Stats – podrobné statistiky o aplikacích

App Stats – podrobné statistiky o aplikacích
2013-06-01T19:32:27+02:00
• 2. 6. 2013

Dnes tu máme aplikaci, která není zábavná a možná pro mnohé nebude ani užitečná. Na druhou stranu ji využijí vývojáři, kteří díky App Stats získají velmi podrobné informace o svých aplikací a nejen to. Za vývojem App Stats stojí stejní lidé, co vytvořili HD Widgets.

unnamed (13)

Cílem novinky je poskytovat přesné údaje o jakékoliv aplikaci, která se nachází v obchodě Play. Ze snímků obrazovky je jasné, že takto každý může získat podrobné informace o hodnocení a to je dokonce přesnější, než co najdeme na běžné stránce v obchodě Play. Navíc jsou k dispozici statistiky, díky čemuž máte v mobilním telefonu aktuální přehled o tom, jak se aplikaci daří.

2013-06-01 19.12.25 2013-06-01 19.11.59

Ovšem je zde využití i pro běžné uživatele, jelikož si můžete vytvořit seznam aplikací, které chcete neustále sledovat a dozvídat se nejrůznější informace. App Stats se dá nastavit, aby v určitém intervalu kontroloval změny u vybraných aplikací a následně vás upozorňoval notifikacemi. Můžete tak být informováni o nové verzi aplikace, o další recenzi, změně ceny nebo postupu v hodnocení.

2013-06-01 19.11.53 2013-06-01 19.15.36

App Stats je v současnosti k dispozici zdarma v obchodě Play, ale z popisu je jasné, že zde bude využito předplatné, ale cena zatím nebyla uvedena. Zatím je tato novinka ve verzi beta, takže se dá předpokládat, že vývojáři mají ještě nějakou práci před sebou. Například je zde problém s kódováním, jak můžete vidět na jednom snímku. Zajisté se jedná o poměrně zajímavou a užitečnou aplikaci, která vám pomůže sledovat zvolené tituly v obchodě Play.

logo-app App Stats (beta) cloud.tv Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat