reklama

5 aplikac├ş ze storu: utility, kter├ę pot─Ť┼í├ş iOS

5 aplikac├ş ze storu: utility, kter├ę pot─Ť┼í├ş [iOS]
2013-07-09T14:50:19+02:00
ÔÇó 26. 6. 2013

M├íme tu zase st┼Öedu a s n├ş tak├ę dal┼í├ş d├şl seri├ílu 5 aplikac├ş ze storu. Tentokr├ít zam├ş┼Ö├ş op─Ťt do toho jable─Źn├ęho, do AppStore, a pod├şv├íme se na zaj├şmav├ę aplikace, kter├ę by se v├ím mohly hodit.

obrázek 5

Wunderlist

Wunderlist je dal┼í├ş aplikac├ş na zapisov├ín├ş va┼íich ├║kol┼». Tato nav├şc vypad├í velmi p─Ťkn─Ť, je kompletn─Ť zdarma na v┼íech platform├ích (iOS, Android, Windows a Mac) a nab├şz├ş i pokro─Źil├ę funkce, jako je t┼Ö├şd─Ťn├ş ├║kol┼» do seznam┼», p┼Öi┼Öazen├ş men┼í├şch ├║kol┼» k hlavn├şm a tak├ę p┼Öipisov├ín├ş pozn├ímek k jednotliv├Żm ├║kol┼»m. Samoz┼Öejmost├ş je synchronizace p┼Öes v├í┼í ├║─Źet, a co pot─Ť┼í├ş, je p┼Ö├ştomnost kompletn├şho ─Źesk├ęho p┼Öekladu.

obrázek 1 (2) obrázek 2 (2)

logo-app Wunderlist: To-Do List & Tasks Developer Zdarma iOS

Xbox Smartglass

Tuto aplikaci jist─Ť ocen├ş v┼íichni majitel├ę konzole Xbox 360. D├şky n├ş mohou zobrazit sv┼»j xboxov├Ż ├║─Źet, svoje hry a tak├ę zpr├ívy. A to nen├ş v┼íe, nejlep┼í├ş lah┼»dkou je mo┼żnost ud─Ťlat z va┼íeho telefonu ovlada─Ź. Tedy ten pou┼żijete sp├ş┼íe na ovl├íd├ín├ş prost┼Öed├ş a aplikac├ş, proto┼że um├ş jen z├íkladn├ş pohyby do stran a v┼íechna barevn├í tla─Ź├ştka. Co se mi je┼ít─Ť l├şb├ş, je zobrazen├ş kl├ívesnice p┼Öi psan├ş, nap┼Ö├şklad do vyhled├ív├ín├ş na YouTube. Aplikace je zdarma a je dostupn├í nejen na iOS, ale tak├ę pro Android a Windows Phone.

obrázek 5 (3) obrázek 3

logo-app Xbox 360 SmartGlass Developer Zdarma iOS

─îesk├ę filmov├ę hl├í┼íky

Ned├ívno jsem objevil tuto aplikaci, je┼ż obsahuje datab├ízi s hl├í┼íkami z ─Źesk├Żch film┼». Hl├í┼íek je zde celkem p┼Öes 200 a lze si je i poslechnout v origin├íln├şm zn─Ťn├ş ve filmu. Hl├í┼íky lze rovn─Ť┼ż za┼Öadit hv─Ťzdi─Źkou mezi obl├şben├ę, nebo je sd├şlet. Aplikace je s reklamou zdarma, existuje i placen├í verze bez reklamy.

obrázek 2 (3) obrázek 3 (3)

logo-app ─îesk├ę filmov├ę hl├í┼íky - zdarma Developer Zdarma iOS

Feedly

A─Źkoli jsem nikdy nepou┼ż├şval ┼ż├ídnou RSS ─Źte─Źku ani Google Reader, tak jsem si Feedly velmi obl├şbil. Aplikace m├í velmi poveden├Ż, p┼Öehledn├Ż design, vyu┼ż├şv├í i gesta a jednotliv├ę ─Źl├ínky lze p┼Öidat do seznamu na pozd─Ťji. Feedly umo┼ż┼łuje tak├ę import z Google Readeru, p┼Öi─Źem┼ż nyn├ş u┼ż b─Ťh├í na vlastn├şch serverech. Aplikace je zdarma a je dostupn├í nejen pro iOS, ale i pro ostatn├ş platformy.

obrázek 4 (2) obrázek 3 (2)

logo-app Feedly - Get Smarter Developer Zdarma iOS

QR Reader

QR Reader je dal┼í├ş ─Źte─Źka QR k├│d┼», ale to nen├ş v┼íe, co um├ş. Krom─Ť toho si skenovan├ę k├│dy ukl├íd├í do historie a um├ş je i vytv├í┼Öet. Aplikace je zdarma a podle m─Ť se jedn├í o jednu z nejpoveden─Ťj┼í├şch QR ─Źte─Źek.

obrázek 5 (2) obrázek 1 (3)

logo-app QR Reader for iPhone Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Miroslav R┼»┼żi─Źka

Redaktor a moder├ítor na na┼íem YouTube kan├ílu a nad┼íenec do modern├şch technologi├ş, kter├Ż na na┼íem webu p┼»sob├ş ji┼ż od roku 2013. Mobiln├ş telefony ho ale zaj├şmaj├ş ji┼ż od d─Ťtstv├ş.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim