reklama

Sony slaví úspěch, rok 2013 bude přelomový MWC

Sony slaví úspěch, rok 2013 bude přelomový [MWC]
2013-02-25T09:30:50+02:00
• 25. 2. 2013

„Buenos Dias,“ zahájil konferenci v Barceloně generální ředitel Sony Mobile, Kunimasa Suzuki. Stojí za podobou a značkami aktuálních Xperií. Netají, že rok 2013 bude pro Sony přelomovým. Více nám o tom může povědět Kazuo Hirai, vůbec nejvýše postavený muž v Sony. Ten ovšem zrekapituloval známé věci, a tak jsme se nic závratného nedozvěděli.

mwc-verge-212

Suzuki vytáhl svou Xperii Z a prohlásil, že jde o nejprodávanější smartphone v Japonsku a že ho také stíhají distribuovat do mnoha zemí, téměř do šedesáti. Dalším krokem je ukázka tabletu Xperia Tablet Z, který je dostupný v Japonsku. Zbytek světa si musí počkat na 2. čtvrtletí tohoto roku. Spolu s telefonem půjde o skvělou dvojku.

mwc-verge-479

Na ukázce byly prezentovány možnosti ovládání smartTV, tedy dálkového ovládání. Tablet bude tenčí než iPad mini. Dále byla ukázána nová generace přehrávače Walkman, který je dostupný ve všech Xperia zařízeních. Novinkou je podpora Sony Music Unlimited a streamování rádia. Překvapivě to bylo vše, přeci jen jsme čekali oznámení něčeho nového, snad příště.

mwc-verge-572

Zdroj: live.theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat