Nová sluchátka Honor Earbuds A překvapí nízkou cenovkou

Nová sluchátka Honor Earbuds A překvapí nízkou cenovkou
2024-05-27T19:35:24+02:00
• 27. 5. 2024

Zdroj: Honor

Čínská společnost Honor do produktové nabídky zařazuje jeden nový model bezdrátových sluchátek s názvem Earbuds A. Zařízení navenek působí jako většina zástupců ve stejném segmentu trhu. V každém případě budoucí majitelé za poměrně nízkou cenu nedostanou nijak osekanou výbavu. Zajímat by je mohla certifikace Golden Ear nebo dlouhá výdrž u baterie.

Dostupný přírůstek

Uvnitř každého sluchátka se nachází 10mm dynamický měnič a 41mAh článek baterie, který slibuje maximální výdrž 9 hodin. Nasazený systém HiFi 5 DSP promlouvá do kvality zvuku, která je ke všemu podložena certifikací Golden Ear. Tu konkrétně vydala takzvaná asociace elektronického audio průmyslu z Číny. Přes dotykové plošky lze ovládat přehrávač, telefonní hovory či hlasového asistenta.

honor earbuds a 1 1185x1406x honor earbuds a 2 1110x1289x

Zdroj: Honor

Samotné nabíjecí pouzdro přidává dalších 31 hodin, takže celková výdrž atakuje hranici 40 hodin. Rychlé 10minutové nabíjení prodlužuje poslech dokonce o 3 hodiny. Komunikace probíhá prostřednictvím funkce Bluetooth 5.3. Jednoznačně nejzajímavější funkcí je vyhledávání vyzváněním, kdy sluchátka začnou pípat po aktivaci v doprovodné aplikaci Smart Space.

Všechno završuje certifikace odolnosti IP54, integrovaná funkce redukce šumu zvyšující kvalitu hovorů nebo dvě barevné verze (bílá, modrá). Prodejní cena po přepočtu začíná u hranice jen 412 Kč.

honor earbuds a 4 1920x1080x

Zdroj: Honor

Zdroje: honor.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat