Chystá se OnePlus Nord CE 4 Lite

Chystá se OnePlus Nord CE 4 Lite
2024-05-16T19:33:35+02:00
• 16. 5. 2024

Zdroj: OnePlus

Výrobce populárních mobilních telefonů OnePlus aktuálně pracuje na nástupci oblíbeného modelu OnePlus Nord CE 3 Lite. Předpokládá se, že název nové generace nepřekvapí a pouze vymění pořadové číslo 3 za čtyřku. Bude tedy pravděpodobně znít Nord CE 4 Lite. Přestože společnost OnePlus zatím žádné oficiální informace nezveřejnila, podle některých zdrojů se data tohoto modelu objevila na webu indické vládní agentury Bureau of Indian Standards BIS). To velmi pravděpodobně značí, že jeho uvedení na trh je již blízko.

BIS uvádí: tajemný model CPH2619

Dobře informovaný Sanju Choudhary přišel s informací, že v databázi BIS se nachází nový smartphone OnePlus s modelovým číslem CPH2619, a je přesvědčen o tom, že jde o připravovaný Nord CE 4 Lite. Podle jeho názoru jde v podstatě o přebrandovaný model Oppo A3, který je prodáván pouze na čínském domácím trhu.

Podle Choudharyho přinese nový model Nord CE 4 Lite oproti předchozí generaci celou řadu vylepšení. Hlavní novinkou je použitý displej – namísto LCD panelu svého předchůdce půjde o AMOLED panel, konkrétně s úhlopříčkou 6,67 palce, FHD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz. Pod displejem se navíc bude nacházet čtečka otisků prstů.

Oppo A3

Zdroj: gizmochina

Předpokládané parametry

Co se týče „vnitřností“: použitým procesorem by měl být Snapdragon 6 Gen 1, kterému bude energii dodávat 5500 mAh článek. Rozlišení hlavního fotoaparátu bude 50 megapixelů, sekundovat mu bude další zadní 2megapixelový modul. Přední fotoaparát pak disponuje 16 megapixely. A pokud se informace o „přeznačeném“ Oppo A3 ukážou pravdivé, můžeme očekávat 33W rychlé nabíjení a RAM o velikosti 8 nebo 12 GB, kterou doplní úložiště o maximální kapacitě 256 GB.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Petr Hlávka

Narodil se velmi mlád a zatím je stále ještě naživu. Už v dětství ho přitahovaly bity a bajty: od programovatelné kalkulačky, přes C64, MS-DOS a Windows pak (téměř proti své vůli) doputoval do univerza jménem Apple - a už v něm zůstal.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat