Reproduktor Bose SoundLink Max přichází na český trh aktualizováno

Reproduktor Bose SoundLink Max přichází na český trh [aktualizováno]
2024-05-30T18:50:36+02:00
• 30. 5. 2024

Zdroj: Bose

Aktualizováno 30. 5.

Dva týdny od představení nám české zastoupení společnosti sdělilo, že tento nový přenosný reproduktor míří na český trh. Bose SoundLink Max je na našem trhu nyní dostupný u autorizovaných prodejců Bose za doporučenou koncovou cenu 9 990 Kč. Popruhy přes rameno lze dokoupit samostatně za 1 490 Kč, náhradní rukojeť za 790 Kč.

Původní článek 16. 5.

Pro milovníky kvalitního zvuku je připravena audio novinka z dílny americké firmy Bose. Ta do svých řad zařazuje doposud největšího zástupce v podobě bezdrátového reproduktoru. Na prodejních pultech ho najdete pod názvem SoundLink Max. Do čtvrtka 16. května běžel systém předobjednávek, takže již teď jej pomalu každý pořídí přímo ve volném prodeji.

Pro každou párty

Z pohledu použitých materiálů převládá kov, silikon a tkanina. Dohromady konstrukce dosáhla na certifikaci odolnosti IP67. Uvnitř se ukrývají celkem tři měniče nebo dva pasivní zářiče, které byly zakázkově vyrobeny. Velikost baterie sice není známa, ale výrobce udává 20hodinovou výdrž při plném nabití. Samotné dobití trvá 5 hodin přes nasazený USB-C port. Ten navíc podporuje například i dobíjení telefonu.

bose soundlink max 4 1200x1022x bose soundlink max 1 1200x1022x

Zdroj: Bose

Avšak menším zklamáním může být absence jakékoliv mikrofonu pro případ vyřizování telefonního hovoru. O přenos zvuku se stará nejnovější verze Bluetooth 5.4. Dále do kvalitu zvuku promluví kodek AptX Adaptive či technologie Snapdragon Sound od Qualcommu. Připraven je také standardní AUX a funkce Google Fast Pair. Zájemci mohou vybírat ze dvou barevných variant – černá, modrá. Úplným závěrem lze dodat, že prodejní cena činí 399 dolarů (tj. cca 9 068 Kč).

bose soundlink max 3 1200x1022x bose soundlink max 2 1200x1022x

Zdroj: Bose

Zdroje: bose.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat