reklama

WhatsApp – sdílení zvuku během videohovoru také pro Android

WhatsApp – sdílení zvuku během videohovoru také pro Android
2023-12-21T09:35:09+01:00
• 21. 12. 2023

Zdroj: phonearena

Společnost Meta neustále pracuje na vylepšování svých produktů. Nové funkce brzy přibydou i do nesmírně populární aplikace WhatsApp, která do „stáje“ Mety už nějakou dobu také patří.

Betaverze přináší novinku již známou z iOS

Nejnovější betaverze WhatsAppu, kterou mají někteří uživatelé již k dispozici, odhaluje zajímavou novinku pro platformu Android: možnost sdílet zvuk během probíhajícího videohovoru.

Zajímavé je, že stejná funkce se nedávno objevila v betaverzi WhatsApp pro systém iOS. Z toho se tedy dá logicky vyvodit, že tato nová funkcionalita bude k dispozici uživatelům na obou nejpopulárnějších platformách mobilního světa.

S verzí WhatsApp beta 2.23.26.18 pro Android mohou tedy uživatelé poslouchat hudbu a zvukovou stopu z přehrávaných videí společně. Pokud totiž sdílíte svou obrazovku, zvuky přehrávané vaším zařízením budou slyšet také ostatní účastníci probíhajícího videohovoru.

WhatsApp

Zdroj: Dotekománie

Zatím pouze pro betatesting

V aktuální betaverzi funguje sdílení zvuku během videohovoru stejně jako v betě WhatsApp pro iOS: není možné funkci využívat během audiohovorů, či během videohovorů s deaktivovaným videem. Podle dostupných indicií je to záměr, a takto by tedy měla fungovat i finální verze. Vzhledem k tomu, že vývoj stále probíhá, je velmi obtížné určit, kdy se uživatelé této zajímavé funkce dočkají „naostro“. Podle posledních zpráv to bude pravděpodobně až v průběhu příštího roku.
Před Vánoci tedy tuto novinku nečekejme, alespoň tedy ne ve veřejně dostupné verzi. Chcete-li si tedy sdílení zvuku během videohovorů vyzkoušet, nezbyde než se registrovat do betatestování. Počítejte ovšem s tím, že aplikace nemusí být stabilní, případně některé funkce nebudou fungovat správně.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Petr Hlávka

Narodil se velmi mlád a zatím je stále ještě naživu. Už v dětství ho přitahovaly bity a bajty: od programovatelné kalkulačky, přes C64, MS-DOS a Windows pak (téměř proti své vůli) doputoval do univerza jménem Apple - a už v něm zůstal.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat