reklama

Přicházejí YouTube „Playables“ pro Premium účty

Přicházejí YouTube „Playables“ pro Premium účty
2023-12-02T16:35:02+01:00
• 2. 12. 2023

Zdroj: droid-life

5

Výhody služby YouTube Premium aktuálně rozšířila sekce Playables. Jak už název napovídá, jedná se o hry a herní prvky na platformě YouTube. Pro prémiové uživatele jsou zdarma (alespoň prozatím) a přinášejí jednoduchou formu zábavy a relaxace, aniž byste museli cokoliv stahovat do svého mobilu či PC.

Nová sekce Playables

Sekci Playables přidal Google na platformu YouTube minulý týden s tím, že všichni Premium uživatelé zároveň dostali upozornění, že si mohou tuto novinku aktivovat. Poté se do této sekce dostanete jedním kliknutím: naleznete ji na kartě Prozkoumat.

V samotné sekci Playables pak naleznete karty Domů a Procházet. V první z nich se nacházejí hry, které jste již v minulosti hráli a také průběžně aktualizovaný seznam titulů s všeříkajícím názvem Populární. Ten zobrazuje 6 her.
V kartě Procházet je aktuálně okolo 40 titulů, které je možné jednoduše spustit a začít hrát. Skutečně: kouzlo tkví v tom, že není třeba nic stahovat ani instalovat. Prostě si vyberu, kliknu a hraju. Jednodušší už to asi být nemůže.

Playables

Zdroj: droid-life

Hry jsou nyní zdarma

Mezi nejznámější a nejzajímavější dostupné tituly patří namátkou: Angry Birds Showdown, Brain Out či 8 Ball Billiards Classic. Z logických her pak například Daily Solitaire či Daily Crossword.

Zajímavostí je, že přímo na stránce popisující výhody YouTube Premium sám Google uvádí, že služba Playables je k dispozici do 28. března 2024. Zdá se tedy, že společnost ještě nemá úplně jasno v tom, zda o službu bude (či nebude) zájem. V tuto chvíli je tedy především na uživatelích samotných, aby Googlu ukázali, zda se prostřednictvím Playables strefil do jejich zájmu. Ať tak nebo tak, služba samotná je momentálně zdarma (pochopitelně v rámci účtů YouTube Premium). Zda tomu tak bude i v budoucnu, to zatím také není známo.

Zdroj: droid-life.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Petr Hlávka

Narodil se velmi mlád a zatím je stále ještě naživu. Už v dětství ho přitahovaly bity a bajty: od programovatelné kalkulačky, přes C64, MS-DOS a Windows pak (téměř proti své vůli) doputoval do univerza jménem Apple - a už v něm zůstal.

Komentáře

Tiež mám prémium a nemám playables. Ale podľa popisu mi to ani nechýba :)

Až na to, že se „nemusí nic stahovat“. Už jen z principu věci je jasné, že hry se stáhnou, jinak byste je nemohli hrát. Druhá možnost je, že si hry budou streamovat, v takovém případě to ale bude vyžadovat stabilní připojení a bude to žrát velké množství dat.

Nemusí sa nič sťahovať ani streamovať. Môžu to byť hry rovnaké ako keď hráte v prehliadači. Vtedy netreba ani stabilné internetové pripojenie, lebo hra beží v lokálnom webview. Ak sú to jednoduché hry.

Jaroslav Sevcik

3. 12. 2023, 9:12

Mám Premium a nejde mi to aktivovat, ze by to zatim nebylo pro Česko?

Filda1100 Kmoch

VIP 2. 12. 2023, 17:48

Já jsem prémium a nemám playables Jak mám aktivovat playables?

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat