reklama

Přichází Omate Ice Ring s elegantním designem

Přichází Omate Ice Ring s elegantním designem
2023-11-22T13:41:46+01:00
• 22. 11. 2023

Zdroj: Louis Pion

Společnost Omate představila svůj nový chytrý prsten, který nese název Ice Ring. Ten je vyroben z titanové slitiny, a na první pohled zaujme velmi minimalistickým designem. Umí sledovat zdraví svého nositele, a to včetně monitoringu spánku, sledování srdeční frekvence či saturace krve kyslíkem.

Sleduje sport i stres

Omate Ice Ring ovšem nekončí jen těmito funkcemi, které jsou poměrně běžné například u chytrých hodinek či náramků. Přidává navíc monitorování stresu či sledování fyzické aktivity, což je podpořeno různými sportovními režimy. Venkovní sportovní aktivity, resp. jejich trasu, můžete prostřednictvím Google map a GPS sledovat na vašem chytrém telefonu.

Omate Ice Ring

Zdroj: Louis Pion

Dohlédne na váš zdravý spánek

Co se týče spánku, tento chytrý prsten dokáže sledovat čtyři spánkové fáze: probuzení, lehký spánek, hluboký spánek, a REM spánek. Kvalitu vašeho spánku vyhodnotí speciální algoritmus, a ohodnotí jej na stupnici 0 až 100. Doprovodná aplikace vám k výslednému číslu nabídne i podrobnou analýzu.

Údaje o srdečním tepu, hladině kyslíku v krvi a dalším údajům včetně sportovních aktivit, jsou ukládány, a je možno je zobrazit a analyzovat prostřednictvím aplikace, která je dostupná jak pro iPhony s iOS, tak pro zařízení se systémem Android.

Prsten Ice Ring od Omate ke své činnosti používá čip Goodix GR5515GGBD, data se ukládají do interního úložiště s kapacitou 1 MB úložiště. Dále podporuje standard Bluetooth 5.1. Zabudovaný akumulátor má kapacitu 20 mAh, podle výrobce vydrží v pohotovostním režimu 10 dní, při běžném používání pak 4 až 6 dní. K dobití prstenu použijete přibalenou magnetickou nabíjecí kolébku, která dokáže akumulátor plně dobít za přibližně 30 minut.

Omate Ice Ring

Zdroj: Louis Pion

Dostupnost a cena

Rozměry prstenu jsou následující: tloušťka je 3 mm a hmotnost pouhých 2,9 gramů. K dispozici je v šesti velikostech, a také ve 3 různých barevných provedeních: ve zlatém, stříbrném a vesmírně černém. Cena je stanovena na 199 EUR. V Evropě je k dispozici prodejen Ice-Watch a Louis Pion, nicméně v on-line prodejnách je momentálně vyprodán.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Petr Hlávka

Narodil se velmi mlád a zatím je stále ještě naživu. Už v dětství ho přitahovaly bity a bajty: od programovatelné kalkulačky, přes C64, MS-DOS a Windows pak (téměř proti své vůli) doputoval do univerza jménem Apple - a už v něm zůstal.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat