reklama

O2 dává slevu 200 Kč na vybrané tarify NEO+, ale jen po omezenou dobu

O2 dává slevu 200 Kč na vybrané tarify NEO+, ale jen po omezenou dobu
2023-09-15T15:03:42+02:00
• 15. 9. 2023

Zdroj: O2

Že mají mobilní operátoři podpultové a retenční nabídky, které mají nižší cenu nebo nabízí více služeb, není tajemstvím. Tentokrát zde ale máme poměrně tajnou nabídku, o které O2 nijak neinformovalo, respektive ji spustilo v tichosti. Jde o speciální víkendovou akci.

Sleva 200 Kč na tarif

V tomto případě jde o velmi omezenou nabídku, která je k dispozici jen od 15. září do 18. září. Můžete ji uplatnit jen v prodejně nebo přímo u mobilního operátora přímo. Jen tak ji vyžádat v e-shopu nebo samoobsluze nemůžete.

Pakliže si nově zřídíte v síti O2 mobilní hlasovou službu hrazenou paušálem, získáte slevu 200 Kč měsíčně na vybrané tarify z rodiny NEO+. Konkrétně se to týká tarifů NEO+ Modrý, NEO+ Bronzový, NEO+ Stříbrný, NEO+ Zlatý, NEO+ Platinový nebo NEO+ Diamantový. O tuto slevu si musíte sami říci.

unnamed (5) 600x300x

Zdroj: Mobilní operátoři v ČR

Sleva 200 Kč vám zůstává do doby, dokud nezměníte nebo nezrušíte tarif. Jsou zde ale i podmínky, které jasně uvádí, že nelze nabídku kombinovat s jinými akcemi:

Tuto nabídku nelze kombinovat s aktuálními nabídkami, které zvýhodňují cenu měsíčního paušálu uvedených tarifů, s O2 PROfi dohodou, Rámcovou dohodu ani s individuální cenovou nabídkou. Sjednáním O2 PROfi dohody, Rámcové dohody nebo individuální ceny, která se týká daného tarifu, ztrácí účastník na slevu nárok.

O2 považuje tuto slevu jako bonus za důvěru, takže se nesmíte zpozdit s placením, případně nesmíte být uvedení v seznamu dlužníků nebo nesmíte být v úpadku. V takovém případě může O2 odmítnout poskytnutí slevy, případně ji může odebrat.

Ve spolupráci s Mobilní operátoři v ČR.

Zdroj: forum.mobilmania.zive.cz

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat