reklama

Airpody jen za korunu, stačí si pořídit neomezený tarif pro mladé #jetovtobě komerční článek

Airpody jen za korunu, stačí si pořídit neomezený tarif pro mladé #jetovtobě [komerční článek]
2023-09-06T08:17:48+02:00
• 6. 9. 2023

Zdroj: Vodafone

Po dvouměsíčních prázdninách se vrací všichni školou povinní zpátky do lavic a u Vodafonu na ně při té příležitosti čeká lákavý dárek. Každý, kdo si pořídí nový neomezený tarif pro mladé #jetovtobě Super+ nebo Premium 5G, může mít Apple AirPods 3. generace jen za korunu. V nabídce jsou ale k vidění i další novinky, například telefony Xiaomi Redmi 12 5G, realme C51 nebo elektrická koloběžka pro děti od Segway.

Začátkem září přibyla do nabídky Vodafonu novinka od tradičního výrobce – Xiaomi Redmi 12 5G. Telefon nabízí ideální poměr mezi cenou a výkonem, samozřejmostí je podpora 5G a kvalitní LCD display. Zadní fotoaparát má tři objektivy a nabízí rozlišení až 50 Mpix, pro uživatele je k dispozici až 128 GB uživatelské paměti a telefon podporuje paměťové karty do kapacity až 1 TB. Cena je 4 977 Kč.

Druhá novinka je zákazníkům k dispozici již od poloviny srpna a pochází z rodiny realme. Konkrétně je řeč o realme C51, který lze u Vodafonu pořídit za 3 777 Kč. Telefon má osmijádrový procesor a také až 128 GB paměti pro uživatelská data, která je v případě potřeby možné dále rozšířit s využitím paměťové karty.

Dětská elektrická koloběžka a Airpody pro studenty za korunu

Koncem prázdnin Vodafone rozšířil také nabídku elektrických koloběžek, radost ale udělá hlavně nejmladším ročníkům. Dětská koloběžka Ninebot eKickScooter ZING C2 od Segway dosahuje rychlosti až 16 km/h a její maximální dojezd je 11 km. V nabídce je nyní za skvělou cenu 5 977 Kč, pod šest tisíc korun ji lze pořídit u Vodafonu až do konce měsíce října.

airpods cover2x 824x1051x

Zdroj: Vodafone

Lákavou akci mohou využít i školou povinní studenti. K novým neomezeným tarifům pro mladé, které Vodafone představil 21. 8., je nyní možné získat sluchátka Apple AirPods 3. generace jen za 1 Kč. Nabídka platí pro nové zákazníky do 26 let, kteří si pořídí tarify #jetovtobě Super+ a Premium 5G a potrvá až do vyprodání zásob.

Spolehlivý router pro přenosný internet připojí až 64 zařízení

Ke kvalitnímu a rychlému internetu se domácnost může připojit i v místech, kde není dostupné klasické pevné připojení. U Vodafonu je nyní k dostání také nový router ZTE MF296C LTE CAT6 právě pro službu Připojení bez kabelu s podporou rychlejšího LTE kategorie 6. Nechybí ani čtyři LAN porty a podpora Wi-Fi, v jednu chvíli může být k routeru připojeno až 64 zařízení. K dostání je nyní za 2 777 Kč.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat