reklama

WhatsApp přináší sdílení obrazovky při hovorech aktualizováno

WhatsApp přináší sdílení obrazovky při hovorech [aktualizováno]
2023-08-08T19:30:51+02:00
• 8. 8. 2023

Zdroj: WhastApp

Aktualizováno 8. 8.

Už od května bylo v testování sdílení obrazovky při video hovorech, a to i v mobilní aplikaci. Dnes jsme se dočkali oznámení, že funkce míří do stabilní verze aplikace a také se rozšiřuje mezi uživatele. Je i tak možné, že si budete muset počkat, než se na vás dostane. Spouštění bude spíše ve vlnách.

whatsapp screen share landscape mode 1200x675x

Zdroj: WhastApp

Původní článek 16. 6.

Populární aplikaci pro online komunikaci, WhatsApp, můžete používat nejen na telefonech, ale také na počítačích a noteboocích. Nejnovější aktualizace beta WhatsApp pro Windows přichází s jednou užitečnou novinkou.

WhatsApp beta pro Windows dostává novou funkci

Tou novinkou je sdílení plochy během video hovorů. Po spuštění video hovoru je možné v možnostech vybrat sdílení plochy. Na výběr je sdílení celé plochy, nebo pouze konkrétního okna. Sdílený obsah se zobrazí nejen uživatelům, kteří budou v aplikaci pro Windows, ale uvidí ho i uživatelé, kteří se budou účastnit video hovoru na telefonu.

whatsapp windows beta screen sharing 1907x974x

Zdroj: WABetaInfo (se souhlasem)

Aktuálně je tato funkce dostupná pro omezený počet beta testerů. kteří mají nainstalovanou nejnovější beta verzi aplikace z obchodu Microsoft Store. Web WABetaInfo ale uvedl, že možnost sdílení plochy obdrželi i někteří uživatelé, kteří používají stabilní verzi aplikace. Pokud tedy nejste beta testerem, ale chtěli byste si tuto funkci vyzkoušet, můžete zkusit, zdali pro vás nebude připravena aktualizace obsahující tuto novinku.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat