reklama

Vodafone mění studentské tarify, všechny jsou neomezené

Vodafone mění studentské tarify, všechny jsou neomezené
2023-08-21T10:52:35+02:00
• 21. 8. 2023

Zdroj: Vodafone

Vodafone dlouhou dobu nabízel poměrně výhodný tarif pro studenty, který za necelou pětistovku nabízel dostatek dat a hlavně neomezené volání a SMS. Postupně se ale objevovaly tarify, které mohly jednoduše konkurovat zejména datově neomezeným internetem, přičemž nebyly o moc dražší. Asi i proto Vodafone přichází s novou nabídkou.

„Mladí věnují svou pozornost kamarádům, planetě, škole, sportu, influencerům a dalším asi 3 361 věcem před tím, než ji budou věnovat nám a našim tarifům. Proto k nim chceme v nabídce i reklamě mluvit naprosto upřímně. Dáváme neomezená data, tři rychlosti a nejlepší cenu na trhu,“ říká Veronika Bolfová, která má nabídku pro mladé ve Vodafonu na starost.

Neomezené studentské tarify

V tuto chvíli se nabízí tři varianty, přičemž všechny mají neomezené SMS a volání. Současně nabízí datově neomezený internet, ale liší se samotnou rychlostí připojení. Základní má 4 Mbps, Super+ pak 20 Mbps a Premium 5G pak kompletně neomezenou rychlost na 5G sítí, respektive na jakékoliv, která je dostupná.

Basic+ přijde na 487 Kč měsíčně s ISIC kartou, bez ní pak 577 Kč. S vyšší rychlostí přijde na 657 Kč s ISIC (bez 747 Kč) a nejdražší pak 857 Kč (bez ISIC 897 Kč). První dva tarify mají navíc možnost 5x zrychlení na maximum za měsíc.

Vodafone tabulka tarify #jetovtobě 1920x1080x

Zdroj: Vodafone

Je zde také akce pro nové zákazníky, kteří mohou dostat k tarifům Super+ a Premium 5G sluchátka AirPods 3. generace za pouhou 1 Kč. Aktuální nabídka je k dispozici na webu operátora.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat