reklama

Samsung zpřístupňuje svou aplikaci Try Galaxy pro iOS uživatele

Samsung zpřístupňuje svou aplikaci Try Galaxy pro iOS uživatele
2023-08-24T15:00:33+02:00
• 24. 8. 2023

Galaxy A14, A34 a A54; zdroj: Dotekománie

Samsung již delší čas nabízí svou aplikaci Try Galaxy, díky které si mohou uživatelé telefonů jiných značek vyzkoušet prostředí OneUI, čímž chce samozřejmě přilákat nové zákazníky, aby přešli na jeho telefony. Nyní aplikace Try Galaxy získává novou aktualizaci.

Samsung zpřístupnil aplikaci Try Galaxy pro iOS

Tato nová aktualizace aplikaci Try Galaxy zpřístupňuje i pro uživatele telefonů s iOS. Díky tomu si mohou vyzkoušet uživatelsky přívětivé rozhraní systému OneUI 5.1.1, které přináší funkce obsažené na nejnovějších zařízeních Galaxy Flip 5 a Z Fold 5. Aplikace nyní dokáže propojit dva telefony a simulovat tak skládací zařízení. Díky stažení aplikace uživatelé získají přístup k různým výukovým programům a mohou prozkoumávat aplikace a widgety, které jsou součástí ekosystému OneUI.

try galaxy 1832x1396x

Zdroj: Samsung

Jaké klíčové funkce a vlastnosti nabízí aplikace Try Galaxy?

Režim kamery FlexCam

Uživatelé si mohou vyzkoušet jak funguje režim kamery FlexCam, který nabízí telefony Galaxy FLip 5 a Z Fold 5. Tento režim nabízí nové způsoby, jak zachytit okamžiky.

Zážitek z veliké obrazovky a multitaskingu

Díky možnosti propojit dvě zařízení uživatelé mohou okusit to, co nabízejí skládací telefony – velikou obrazovku, která nabídne pohlcující zážitek ze sledování videoukázek na obou obrazovkách, nebo přenosu obsahu mezi těmito dvěma obrazovkami.

Ekosystém Galaxy

Uživatelé si mohou také vyzkoušet ekosystém Galaxy, která nabízí mnoho funkcí, jako je například Quick Share, Samsung Health a propojení s hodinkami Galaxy Watch a mnoho dalšího.

Aplikace je dostupná ve 20 jazycích včetně češtiny. Aplikace funguje pouze v prohlížeči Safari na systému iOS 10 a novějším.

Zdroj: fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat