reklama

Spotify testuje novou funkci s názvem „Tvůj offline mix“

Spotify testuje novou funkci s názvem „Tvůj offline mix“
2023-06-10T18:00:23+02:00
• 10. 6. 2023

Zdroj: Dotekománie

Společnost Spotify není potřeba příliš detailně představovat. Stojí za stejnojmennou populární hudební streamovací službou, kterou používají miliony uživatelů po celém světě. Generální ředitel Daniel Ek na svém twitteru zveřejnil informace o nové funkci, kterou společnost testuje.

Spotify testuje novinku

To novinkou je mix hudby, který bude automaticky stahovat mix hudby z oblíbených skladeb, které jsme si poslechli. Playlist nese název „Tvůj offline mix“, a jak už název napovídá, hudba bude k dispozici offline. Daniel Ek kromě toho, že na nové funkci pracují,, neprozradil žádné další podrobnosti. Není tedy jasné, kdy bude novinka k dispozici pro uživatele, a také se nabízí otázka, jak to bude s uživateli, kteří používají Spotify zdarma. Ti totiž nemají k dispozici hudbu v offline režimu, jako platící uživatelé.

spotify tweet 958x1458x

Zdroj: Twitter

Obrázky, které Ek na svém twitteru publikoval, toho moc nenaznačují. Je patrné pouze to, že se bude jednat o playlist nedávnou přehrávané hudby, který by měl mixovat přímo Spotify podobně, jako to dělá u mnoha dalších playlistů. Někteří uživatelé zveřejnili tweety, ve kterých potvrzují, že již tuto funkci mají v aplikaci. Zatím ale není jasné, jak Spotify postupuje a kde a pro koho je novinka oficiálně dostupná.

Zdroj: techcrunch.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat