reklama

Sony pravděpodobně pracuje na svém prvním skládacím telefonu

Sony pravděpodobně pracuje na svém prvním skládacím telefonu
2023-06-01T13:37:42+02:00
• 1. 6. 2023

Podle dostupných informací společnost Sony pracuje na poněkud netradičním modelu telefonu. Má se jednat o skládací telefon, ale nebude se pravděpodobně jednat o ten typ, které můžeme pozorovat u několika dalších výrobců. Mělo by se jednat jakési moderní „véčko“.

Sony by mohlo představit své „véčko“

Informace tvrdí, že by se telefon mohl asi nejvíce podobat modelu Galaxy Z Flip 4 od Samsungu, ale neměl by mít vnější displej a to proto, že se Sony snaží přijít s opravdu kompaktním zařízením. Podle dalších informací by telefon mohl nést název Xperia Fold, ale s ohledem na konstrukci to není tak úplně jisté a jedná se spíše o spekulaci.

Sony foldable phone concept 1200x707x

Zdroj: Android Headlines

V tuto chvíli nejsou známy podrobnější technické specifikace i když se mluví o tom, že by na tom měl být telefon, co do specifikací, velmi dobře. Určitě by se jednalo o zajímavé oživení produktové řady Sony, ale vzhledem k tmou, že je kolem tohoto telefonu zatím velmi málo informací, je těžké zatím cokoliv předpovídat a můžeme se tak nechat překvapit, jakého posunu se dočkáme v následujících měsících.

Zdroj: androidheadlines.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat