reklama

LG oznámilo přenosný displej StanbyME Go v kufříku

LG oznámilo přenosný displej StanbyME Go v kufříku
2023-06-02T18:00:47+02:00
• 2. 6. 2023

Zdroj: KoreaBizWire

Velká odvaha rozhodně nechybí společnosti LG, která do méně populární série StanbyME zařazuje teprve druhého zástupce, a to s označením Go. Zatímco první model vynikal praktickým stojánkem, tak dnešní novinka přichází ukrytá v přenosném kufříku. Nicméně ve skutečnosti se jedná jen o velmi přerostlý tablet. Jihokorejský producent jej prezentuje třeba jako chytrého společníka na piknik do přírody.

Outdoorová hračička

Firma sice neprozradila mnoho informací, ale hlavní dominantou je dotykový displej o gigantické úhlopříčce 27 palců (68,58 cm). Ten podporuje technologii Dolby Vision. Zvuková stránka byla vyřešena 20W reproduktorem a k němu byla připojena technologie Dolby Atmos. Navíc celé zařízení úspěšně prošlo 11 různými druhy armádních testů odolnosti.

lg stanbyme go 2 700x446x lg stanbyme go 4 700x894x lg stanbyme go 5 700x472x

Zdroj: KoreaBizWire

Integrovaná baterie s neznámou kapacitou zvládne 3 hodiny provozu bez nutnosti připojení k elektrické síti. Obrazovka se probouzí otevřením dodávaného kufříku, který byl opatřen madlem na snadnější přenášení. Dále v něm ani neschází místo pro uložení napájecího kabelu nebo dalšího příslušenství.

Obrazovku lze natočit do několika poloh, avšak vždy maximálně o 90 stupňů. Kdo rád hraje deskové hry, tak jednoznačně ocení možnou polohu klasického stolu. Uživatelským prostředním doprovází platforma WebOS známá hlavně z televizorů LG. Výbavu uzavírá hlasové ovládání či možnost zrcadlení obrazovky.

LG StanbyME Go (27LX5) vstoupí na domácí půdě do prodeje už ve středu 7. června za cenu v přepočtu 19 680 Kč.

lg stanbyme go 1 854x480x

Zdroj: Gizmochina

Zdroje: koreabizwire.com, fonearena.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat