reklama

Obrovská sleva od SCDkey: Windows 10 Pro za 350 Kč a MS Office jen za 570 Kč komerční článek

Obrovská sleva od SCDkey: Windows 10 Pro za 350 Kč a MS Office jen za 570 Kč [komerční článek]
2023-05-26T13:20:37+02:00
• 26. 5. 2023

Internetový obchod Scdkey.com nyní poskytuje slevu 25 % na licenční klíče k produktům Microsoft. Tuto slevu lze uplatnit například při nákupu klíčů k operačním systémům Windows 10 a Windows 11 nebo k balíku kancelářských aplikací Microsoft Office 2019. Kombinací těchto produktů lze získat ještě nižší ceny. Pokud si chcete nákupem ušetřit, použijte kód DT25 při objednávce na stránkách Scdkey.com. Kromě produktů od Microsoftu nabízí Scdkey.com také klíče k mnoha dalším softwarem a počítačovému příslušenství.

SK product page 1138x551x

Momentálně na Scdkey.com probíhá akce, během které si můžete pořídit operační systém Windows 11 Pro za skvělou cenu 472 Kč nebo starší verzi Windows 10 Pro za neuvěřitelných 370 Kč. Nabídka licenčních klíčů za výhodné ceny platí pouze online. Pokud vás nezajímají produkty Microsoftu, můžete si na Scdkey.com zakoupit také hry a počítačové příslušenství, jako jsou například myši nebo mechanické klávesnice.

Scdkey je obchod s výbornou reputací, kde se můžete těšit na bezpečný nákup a rychlé vyřešení případných problémů. Díky rychlému procesu dodání a profesionálnímu přístupu ke každému zákazníkovi budete nadšeni. Na stránkách najdete kompletní nabídku produktů a můžete si vybrat to nejlepší. Slevový kód DT25 vám umožní získat ještě větší slevu. Akce má omezený čas a produkty se mohou rychle rozejít, tak nečekejte a nakupujte co nejdříve.

Scdkey DT25 1080x720x

Všechny licenční klíče, které zde koupíte, jsou plně legální a není to žádný šedý trh. Tyto klíče jsou originální a pocházejí přímo od Microsoftu, nikoli například z krádeže kreditních karet. Někteří prodejci nabízejí nelegální klíče, což představuje velké riziko – nemůžete být jisti, že klíč, který dostanete, bude fungovat, a zda bude fungovat dlouhodobě. S Scdkey se nemusíte bát žádných takových problémů, všechny produkty jsou plně legální a cena odpovídá kvalitě. Za cenu okolo 400–500 Kč zde získáte klíč od spolehlivého prodejce s čistými praktikami.

Doživotní licence za férové ceny

V obchodě Scdkey neplatíte žádné skryté poplatky za produkty ani platby. Navíc si můžete pořídit poukázky pro herní konzole PlayStation, kupóny pro iTunes, Steam, Origin, PlayStation nebo Uplay, nebo antivirové programy se slevou.

DT25 1131x633x

Pokud vás tato nabídka zlákala, nečekejte a nakupujte, s akcí s 25% slevou, která trvá až do konce roku. Pro získání slevy použijte kód DT25. Nakupování u Scdkey je velmi jednoduché! Po objednání dostanete e-mail s aktivačními klíči pro vámi vybraný produkt, a čekání bude krátké! Aktivační kód dostanete do e-mailové schránky během několika minut, a můžete ho hned aktivovat na vašem počítači. Pokud máte jakékoli dotazy, zákaznický servis service@scdkey.com vám poskytne rychlou a podrobnou pomoc, kterou potřebujete. Navíc, podpora je k dispozici 24/7, aby vaše nakupování bylo co nejpříjemnější.

Activation 1 1920x1080x

Jak aktivovat licenční klíče?

Po zaplacení obdrží kupující na e-mail uvedený při registraci produktový klíč OEM, který lze aktivovat přímo v samotném systému Windows 10 v další části – „Start“ → „Nastavení“ → „Systém“ → „O programu“ → „Změnit klíč produktu“ (v této nabídce je třeba zadat obdržený klíč OEM).

Activation 2 1920x1080x

Po aktivaci OEM klíče se v sekci Aktivace zobrazí následující zpráva: „Systém Windows je aktivován pomocí digitální licence propojené s vaším účtem Microsoft.“ Upozorňujeme, že aktivovaný klíč Windows 10 je vázán na základní desku počítače. Pokud počítač vyměníte, budete muset pro další použití klíče kontaktovat podporu společnosti Microsoft.

Aktivace sady Office je snadná. Stačí navštívit oficiální stránku produktu nebo otevřít program na počítači a přihlásit se pomocí účtu Microsoft. Poté zadejte produktový klíč, který vám bude zaslán po zaplacení zboží, do speciálního pole, zvolte region a preferovaný jazyk a klikněte na tlačítko „Další“. Pokud jste postupovali správně, budete moci stáhnout Office do počítače. Pokud jste aktivovali již nainstalovaný Office, změna se projeví okamžitě.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat