reklama

Ohebné véčko Vivo X Flip na první fotce aktualizováno

Ohebné véčko Vivo X Flip na první fotce [aktualizováno]
2023-04-16T18:00:36+01:00
• 16. 4. 2023

Zdroj: Vivo

Aktualizováno 16. 4.

Vivo chystá X Fold 2, tedy větší mobil s ohebným displejem, ale současně pracuje na ohebném véčku. Zatím jsme měli jen kusé informace a také nějaké obrázky, ale zatím nic, co by ukazovalo mobil v plné kráse. Nyní se ale objevila fotografie zřejmě z natáčení reklamy. Díky tomu se potvrzuje dříve spekulovaný vzhled mobilu, zejména pak ukazuje velký vnější displej.

006BlblIly1hcl6esq5wwj343a64uqvh 690x1035x

Zdroj: GSMArena (se souhlasem)

Původní článek 11. 3.

Mateřská společnost BBK Electronics doposud nenabídla mnoho ohebných telefonů, které jsou velkým tématem v posledním období pro většinu firem v oblasti mobilních technologií. Již delší dobu se hovoří o modelu Vivo X Flip a ten by zanedlouho měl v portfoliu doplnit takřka rok starou dvojici s názvem X Fold/X Fold Plus. Dnešní nové spekulace shrnují všechny očekávané specifikace.

Zajímavá konkurence

Po rozevření zařízení má být připraven 6,8palcový displej založený na OLED technologii a běžící pod obnovovací frekvencí 120 Hz, což třeba znamená větší panel než u konkurenčního Galaxy Z Flip 4. Hardwarová stránka bude vycházet z čipové sady Snapdragon 8 Gen 1 Plus od Qualcommu a operační paměti RAM o velikosti 12 GB. Kapacitu interního úložiště sice zatím neznáme, ale u výrobce bývá zvykem jen 128GB řešení.

vivo x flip 2 1600x900x

Zdroj: PhoneArena

Vnější stranu zabere neupřesněný displej ve tvaru obdélníku nebo dva objektivy – 50MPx Sony IMX866 a 12MPx Sony IMX663. Technologie od německého Zeiss nepochybně přinese kvalitnější záznamy z fotoaparátu. Nekompletní seznam uzavírá 4 400mAh článek baterie podporující technologii rychlého 44W nabíjení či boční snímač otisků prstů. Další podrobnosti získáme už v nejbližších týdnech, protože se očekává oficiální představení během dubna.

vivo x flip 1 1688x1055x

Zdroj: Gizmochina

Zdroje: sammobile.com, gizmochina.com, phonearena.com, gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat